Początek roku jest dla każdego z nas momentem idealnym na podsumowania, a także pytania o najbliższą przyszłość. Szczegółowa wizja dla Polski na nadchodzący rok jest naprawdę przerażająca.

Jasnowidz Wojciech Glanc, znany brzuchomówca i hipnotyzer, zaczyna rok 2018 od szokującej odpowiedzi na najtrudniejsze pytania o najbliższą przyszłość. Jego słowa są naprawdę niepokojące.

ZOBACZ TAKŻE: Najsłynniejszy jasnowidz o rekonstrukcji rządu. Podał nazwiska i datę

Wizja dla Polski przeraża

Wizja, jaką dla Polski oraz świata ma Glanc, jest mocno przerażająca. Jego słowa zaniepokoją każdego, kto interesuje się takimi przepowiedniami.

Myślę, że 2018 będzie rokiem coraz silniejszej dyktatury. Ofiar politycznych będzie więcej. Ale społeczeństwo będzie oślepione fałszywymi nowinkami (…) Nie będzie „Polexitu” dopóki złote kielichy jeszcze są po „europejskiej stronie”. Moim zdaniem w 2018 roku atmosfera „antyeuropejska” zacznie narastać. To będzie chaotyczny wrzask „upojonych” polityków. Bezsensowny, nielogiczny, prymitywny. Lecz może ten cicho stojący tłum z pierwszej wizji nie ulegnie tej karczemnej muzyce? (…) sytuacja pogarszać się będzie z dnia na dzień… Już w 2018 zaczniemy dostrzegać koszt zabawy w 500+. Obawiam się wręcz masowych zwolnień z pracy, wzrostu zadłużeń i wzrostu kosztów codziennego życia. Poważne skoki cen, nowe „wynalazki” skarbowe. Będzie ciężko. I coraz ciężej będzie też uciec za granicę… Czeka nas spora nerwówka związania z Koreą i USA.  – przekazał jasnowidz.

Hipnotyzer przepowiada, że w Polsce czekają nas również huragany, poważna powódź, katastrofa kolejowa, jeden zamach, wzrost agresji na tle rasistowskim.

Mężczyzna twierdzi, że prezydent Duda pokaże się z jeszcze gorszej strony, politycy PiS staną się silniejsi, a posłanka Pawłowicz „zostanie przewieziona na taczce w okolicach września”. Znany artysta Disco Polo ogłosi swoją kandydaturę na prezydenta.

ZOBACZ TAKŻE: Przerażająca wizja jasnowidza. Oto co stanie się po śmierci Kaczyńskiego

Z jakiegoś powodu mam przeczucie, że data 28, 29 lipca i 15, 16 sierpnia będą bardzo znaczące – zaznaczył jasnowidz.

źródło: thefad.pl

11 teorii spiskowych, które naprawdę dają do myślenia


Co stanie się z nami po śmierci? 10 niesamowitych teorii

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.