Jasnowidz ma niepokojące wieści. W czerwcu z Kaczyńskim stanie się coś złego

Jasnowidz ma niepokojące wieści. W czerwcu z Kaczyńskim stanie się coś złego Źródło: fot.youtube.com/ Feainn Ciri

Jasnowidz Wojciech Glanc, który był uczestnikiem jednej z edycji Big Brothera, przestrzega Jarosława Kaczyńskiego. Według uznanego tarocisty rząd Prawa i Sprawiedliwości w ciągu następnych, kilku miesięcy będzie musiał zmierzyć się w bardzo niepokojącymi okolicznościami, które mogą pogrążyć ugrupowanie polityczne, a nawet zdrowie szefa ugrupowania. Czy czarna wizja przyszłości się spełni?

Jasnowidz Wojciech Glanc jest jedną z bardziej uznanych postaci polskiego wróżbiarstwa. Wizjoner, który uczestniczył w Big Brotherze postanowił podzielić się swoją wizją przyszłości na 2019 rok. Jak się okazuje, mężczyzna ma bardzo niepokojące przepowiednie dla szefa PiS Jarosława Kaczyńskiego, jak też całego obozu rządzącego. Czy byłemu premierowi zagraża niebezpieczeństwo?

Jasnowidz: Kaczyński ma się czego obawiać

Według Glanca, rok 2019 nie będzie udany dla obozu rządzącego. Wróżbita twierdzi, że partia przegra jedne z wyborów, ale będzie to tylko pozorna porażka. Jakby tego było mało, ma dojść do kolizji rządowej kolumny, w trakcie której jeden z pasażerów zginie, co całkowicie rozbije wewnętrznie Prawo i Sprawiedliwość. - Przegrana PiS jest tylko pozorna. To ośmiornica, która zmienia swoje kolory, ale macki ma wszędzie. Oczywiście czeka nas parę skandalicznych niespodzianek. Poważna katastrofa kolumny rządowej, tym razem śmiertelna dla pasażera wywoła poważne zamieszanie w rządzie – opowiada Glanc. Całe to zamieszanie związane z przegranymi wyborami, jak też z wypadkiem kolumny rządowej, ma poruszyć Jarosławem Kaczyńskim, który całe zamieszanie ma bardzo odczuć na swoim zdrowiu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kaczyński będzie poważnie chory? Sensacyjne przepowiednie Glanca

Tarocista uważa, że Jarosław Kaczyński już teraz powinien uważać na swoje zdrowie. Według niego polityk może znaleźć się w poważnych tarapatach spowodowanych swoim zdrowiem, z powodu wylewu, albo zawału. - W czerwcu Jarosław K. dostanie na mównicy dziwnego ataku - stwierdził wróżbita. Możliwe, że zawał byłego premiera związany będzie z aferą taśmową, która ostatnio oczerniła wizerunek partii rządzącej i szefa PiS. Glanc twierdzi, że to, co mają jeszcze do ujawnienia dziennikarze Gazety Wyborczej, jest o wiele bardziej poważne, niż afera Skoków, która była jedną z poważniejszych w ciągu ostatnich lat. Czy dramatyczna przepowiednia się spełni i obóz rządzący już teraz powinien się martwić o przyszłość?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kim są piękne siostry Małgorzaty Kożuchowskiej? Wybrały zaskakujące zawody!
  2. Ewa Drzyzga KOLOSALNIE SCHUDŁA! Wszystkiemu winna poważna choroba dziennikarki
  3. Młoda matka zachorowała na raka. Uważa, że z własnej winy
  4. Młoda matka zachorowała na raka. Uważa, że z własnej winy
  5. Robi się ciekawie! Dług Kaczyńskiego będzie na sprzedaż
  6. Kaczyński podjął decyzję ws. swojej operacji. Wyborcy zaniepokojeni
źródło: planeta.fm   Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News