Jasnowidz Jackowski Krzysztof to najbardziej znany polskie medium, które wypowiada się na wiele tematów. Poza wieszczeniem kolejnych ataków terrorystycznych i katastrof znajduje również chwile na zajrzenie w los najważniejszych osób w państwie. W takim wypadku nasuwa się jedno pytanie – co mówił jasnowidz Jackowski o Kaczyńskim?

Jasnowidz Jackowski o Kaczyńskim nie wypowiada się często, ale jeśli już zahaczy o osobę prezesa Prawa i Sprawiedliwości to wychodzi bardzo daleko w przyszłość. Niedawno poznaliśmy bardzo odważną wizję przyszłych losów starszego z braci Kaczyńskich.

Jasnowidz Jackowski o Kaczyńskim 2018

Krzysztof Jackowski nie ukrywał, że widzi najbliższą przyszłość Jarosława Kaczyńskiego w bardzo kolorowych barwach. Według niego, prezes Prawa i Sprawiedliwości pozostanie aktywny politycznie jeszcze przez wiele miesięcy.

– Mam odczucie, że Jarosław Kaczyński będzie zasiadł w Sejmie jeszcze przez pięć lat, czyli do końca tej kadencji oraz następną. Wydaje mi się, że dalej będzie rządził partią – wyjawił jasnowidz z Człuchowa.

Co ciekawe, zwrócił on uwagę, że Jarosław Kaczyński nie będzie już w pojedynkę sprawował władzy w partii.

– W moim odczuciu, będzie dwóch szefów PiS. Mam także wrażenie, że pan Morawiecki nie będzie już premierem, najprawdopodobniej po najbliższych wyborach parlamentarnych – wyjawił.

Według Jackowskiego bardzo prawdopodobnym scenariuszem jest to, że panowie nie będą działać ramię w ramię, ale przeciw sobie. Dlatego też w obecnej partii rządzącej ma dojść do wyodrębnienia dwóch grup, każda nich będzie zebrana wokół swojego ulubieńca.

Jackowski przepowiednie 2018

Krzysztof Jackowski w tym roku szczególnie hojnie wypowiadał się na temat zbliżających się katastrof. Jedną z nich ma być wojna na Starym Kontynencie.

– Nie twierdzę że w Polsce, ale gdzieś niedaleko, może w Europie. Poprzez błędną politykę przyjmowania uchodźców, Europa stała się rejonem niebezpiecznym, pełnym problemów brzemiennych w skutkach. Powstanie całych dzielnic wyjętych spod kontroli, m.in. w Niemczech, Francji i Włoszech, zamachy terrorystyczne i gwałty tzw. uchodźców to pokłosie tej nierozważnej polityki, w jaką Unia i pani Merkel chciały nas wepchnąć – stwierdził.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

III wojna światowa: 5 jasnowidzów, którzy przewidzieli...

Jackowski o pogodzie na zimę

Zdecydowanie bliższa realizacji może wydawać się jego wizja dotycząca zbliżającej się wielkimi krokami zimy.

– Przez ostatnich kilka lat nie mieliśmy prawdziwie polskich zim. Ten okres już się skończył. Spadnie śnieg i czasem będzie go za dużo. Pojawią się także dni deszczowe i cieplejsze, ale zima będzie powracała. Doświadczymy niejednokrotnie śniegu i mrozu – wyjawił.

Do przepowiedni, które ostatecznie pokryły się z rzeczywistością, na pewno wypada jasnowidzowi zaliczyć jego słowa dotyczące wyborów samorządowych.

– To będą wybory wygrane głównie przez PIS, pomimo tego, że w nadchodzącym roku fala poparcia dla tej partii zacznie opadać. Złożą się na to różne czynniki, ale też pewien przesyt, w związku z tym, że PIS do tej pory mocno walczył z opozycją, a w 2018 roku trochę zabraknie już argumentów do tych walk i nastąpi odwrót części elektoratu. Stworzy się koalicja opozycyjna. Nie wykluczam, że Nowoczesna i PO w jakiś sposób się dogadają i zacznie im przybywać głosów. Zabiorą PIS-owi niezdecydowanych, dlatego opozycja też będzie miała satysfakcjonujący wynik, ale wciąż dużo gorszy, niż PIS – zauważył na początku tego roku.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Nie żyje wybitny muzyk. Zabrała go ciężka choroba 
  2. Kora o PiSie. Słowa gwiazdy które zmiażdżyły władzę 
  3. Sytuacja jest tragiczna, a rząd nic z tym nie robi! 
  4. Znaki zodiaku i to, jak chcą być KOCHANE
  5. Polak uratował wyjątkowego zwierzaka i z nim zamieszkał. Historia obiegła już świat

O czym Benedykt XVI nie mówił. Mroczne tajemnice i szokujące fakty