Monika Jaruzelska jest jedyną córką byłego prezydenta PRL i generała odpowiedzialnego za Stan Wojenny Wojciecha Jaruzelskiego. Od pewnego czasu coraz częściej pojawia się w mediach, teraz zaś wyznała, co czuła po śmierci swojego ojca.

Córka generała Jaruzelskiego zdecydowała się ujawnić szczegóły śmierci swojego ojca. Jej wyznania są niezwykle dramatyczne, ale także szokujące. Jej słowa o uldze, którą poczuła po jego śmierci, mogą zostać odczytane jako radość z tego, że ojca już nie ma. Nic bardziej mylnego.

Monika Jaruzelska szokuje

Córka byłego I sekretarza PZPR opowiedziała „Dużemu Formatowi” między innymi o strachu związanym z umieraniem ojca. Mówi także o tym, jak w tym poczuciu podtrzymywały ją media.

– Ja się tej śmierci bardzo, ale to bardzo bałam – stwierdziła Monika Jaruzelska. – Ona też była mi co jakiś czas anonsowana na zasadzie, że dzwonili dziennikarze, już dwa lata przed śmiercią ojca, żebym potwierdziła, że on nie żyje. Tak więc byłam na tę śmierć przygotowana, a jednocześnie się jej bardzo bałam – dodała.

Najbardziej zaskakujące są jednak jej słowa o samym momencie śmierci ojca. W takiej sytuacji ludzie przeżywają różne, skrajne emocje. Głęboki smutek, jakiego doświadczyła, nie był jednak jedynym uczuciem, które towarzyszyło śmierci generała.

– Kiedy ojciec zmarł, to poza oczywistym bólem poczułam ulgę, że drugi raz już to się nie stanie – powiedziała. – Że przez to przeszłam, już nie przychodzą pod dom, nie krzyczą „Precz z komuną” – dodała.

Jaruzelska w nowej odsłonie

Niedawno pojawiła się informacja o wejściu córki byłego dyktatora do polityki. Kobieta zdecydowała się na start w wyborach samorządowych z list SLD. Samorząd jest jednak dopiero początkiem jej nowej politycznej drogi.

– Pod sztandarami SLD zdecydowałam się wkroczyć na drogę polityczną  i głównie zająć się sprawą ustawy degradacyjnej. Ta decyzja jest już podjęta – zaznaczyła.

WARTO PRZECZYTAĆ:

  1. UJAWNIAMY! To dlatego naprawdę Duda zawetował ustawę degradacyjną
  2. Historyczna porażka PiS! Hermaszewski NIE zostanie zdegradowany
  3. Tych komunistycznych generałów PiS chce zdegradować!

Czy degradacja Wojciecha Jaruzelskiego jest dobrym pomysłem?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

17 miast, w których PiS PRZEGRAŁ wybory uzupełniające w 2017 roku


Polscy politycy na wzruszających zdjęciach rodzinnych [ZOBACZ!]

Źródło: se.pl

Zobacz również