Jarosław Kuźniar trafił do szpitala. Zdjęcie nie pozostawia złudzeń

Jarosław Kuźniar trafił do szpitala. Zdjęcie nie pozostawia złudzeń Źródło: instagram.com jaroslawkuzniar

Jarosław Kuźniar nagle trafił do szpitala. Do sieci wyciekło zdjęcie, a dziennikarz postanowił zaapelować do wszystkich swoich obserwatorów, by "nie lekceważyli żadnych sygnałów".

Jarosław Kuźniar nieczęsto dzieli się z obserwatorami wzmiankami ze swojego życia prywatnego, dlatego tym większe poruszenie wywołało ostatnio opublikowane przez niego w mediach społecznościowych zdjęcie, prosto ze szpitala. W opisie gwiazdor postanowił krótko wyjaśnić, dlaczego znalazł się w ośrodku zdrowia. Jednocześnie zaapelował do wszystkich sympatyków. Sprawa jest poważna.

Jarosław Kuźniar w szpitalu. Fani są w szoku 

Na Twitterze dziennikarza Onetu pojawiło się zdjęcie szpitalnego łóżka, a pod nim widnieje porażający opis. Kuźniar z trudem wspomniał o dwóch godzinach, które spędził zamknięty w specjalnej tubie, gdyż, jak się okazało, został poddany badaniu rezonansem magnetycznym. Wpis wywołał spore poruszenie wśród jego sympatyków, którzy zmartwili się stanem zdrowia ulubieńca. Tymczasem Kuźniar zwrócił się do obserwatorów z prośbą, by nie lekceważyli żadnych sygnałów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Z całego długiego dnia w szpitalu zapamiętam najbardziej dwie godziny bez ruchu, w tubie rezonansu magnetycznego z powtarzanym komunikatem nie oddychać. Po 42 latach wreszcie jest czas na przegląd przed nowym zawodowym życiem, bo planuję dla was sporo. Nie lekceważcie żadnych sygnałów - napisał pod zdjęciem na Twitterze. 

Informacja, że dziennikarz poddał się jedynie kompleksowym badaniom, nieco uspokoiła sympatyków. Kuźniar podzielił się rozpiską w instagramowej relacji, dlatego obserwatorzy mogli dowiedzieć się, że ten wykonał również: pełne badania krwi, konsultacje lekarskie z kardiologiem, próbę wysiłkową, echokardiografię, USG jamy brzusznej, EKG czy RTG klatki piersiowej.

Dzisiaj grzeje: 1. Ogromny smutek po jej stracie pozostanie na lata. Właśnie poinformowano, że zmarła

2. Nagła wiadomość. Kolosalna zmiana dla milionów Polaków, wszystko już na dniach

3. Ważna decyzja GIS. Popularny olej wycofany ze sprzedaży, jest szkodliwy dla zdrowia

- Raz na 42 lata. Sprawdźcie, co w środku, skoro planujecie nowe życie. Wiem, że można nam mówić i mówić. Zawsze mamy coś innego w planach. Niby "może poczekać". Nie powinno. Mnie dopiero zmiana zawodowa dała czas na 12 godzin z lekarzami jednego dnia - pisał na swoim InstaStories. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znany polski bramkarz oświadczył się prawdziwej piękności. Sam nie spodziewał się, że powie "tak" (FOTO)
  2. Chrupkie ogórki kwaszone z czerwonymi porzeczkami pokochasz od 1 gryza. Niebywałego smaku nadaje im sekretna przyprawa
  3. Poznajecie ją? Polacy oszaleli na jej punkcie, jest obecnie najbardziej lubianą kobietą w naszym kraju
  4. Niebywała metamorfoza Agaty Dudy. Mamy nagranie, wszystko widać jak na dłoni
  5. Tragedia gorsza niż z koszmarów. W ojca i syna uderzył piorun, bezlitosny żywioł w polskiej miejscowości
  6. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał

Źródło: Twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News