Jarosław Kret przeszedł przez piekło. Zmagał się z depresją, teraz przeżywa kolejny dramat

Jarosław Kret przeszedł przez piekło. Zmagał się z depresją, teraz przeżywa kolejny dramat Źródło: youtube.com/Telewizja wPolsce

Jarosław Kret, zawsze uśmiechnięty i pozytywny, teraz przygasł i wycofał się z życia medialnego. Powodem była podstępna choroba XXI wieku - depresja. Choć na razie wszystko już za nim, to doszły kolejne poważne problemy.

Jarosław Kret, znany polski pogodynek nie czuje się najlepiej. Wyznał, że zmagał się z depresją. Do choroby przyczyniły się jego porażki w tym roku na tle miłosnym i zawodowym. Nie było to dla niego do udźwignięcia i zwaliło się jak grom z jasnego nieba.

Jarosław Kret był pogrążony w depresji. Do dzisiaj nie może znaleźć pracy

Jarosław Kret jeszcze niedawno był wziętym prezenterem pogody, autorytetem jeśli chodzi o meteorologię, niestety nie można go już oglądać na ekranach telewizorów. Najpierw stracił pracę w TVP, a następnie gdy odnalazł się w Nowej TV - i tam skończyło się niewypałem. Kret został bez pracy.

Na szczęście trwała przy nim Beata Tadla, z którą wystąpił w "Tańcu z gwiazdami". Skończyło się ogromnym skandalem, gdy pogodynek nagle urwał z nią kontakt dosłownie przed kamerami i zaprzeczył, że cokolwiek ich łączy. Beata była załamana, ale wygrała poprzednią edycję, a Kret odpadł natychmiast z programu.

Depresja dopadła pogodynka. Sypiał w aucie, chodził do specjalistów

- Wstawałem rano i robiłem wszystko, żeby nie wejść pod pysznić, bo wiedziałem, że jak już wejdę pod prysznic, to potem będę musiał założyć spodnie, koszulę, buty i wyjść, żeby walczyć o byt - tak opisuje swoje codzienne życie z chorobą.

Wyznał również, że zdarzało mu się sypiać w samochodzie. Nie miał chęci i motywacji do niczego. Odechciało mu się działać, dbać o siebie. Zasięgnął w końcu porady psychologicznej i udał się na terapię. Jednak to sporo go kosztowało.

To nie koniec problemów. Jarosław kret jest spłukany

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety, gdy postanowił zainwestować praktycznie wszystkie środki w powrót do zdrowia, okazało się, że oszczędności zaczęły szybko topnieć. Niestety, teraz musi liczyć każdą złotówkę, ponieważ choroba kosztowała go prawdziwy majątek. Brak pracy i zleceń wcale nie ułatwiało codziennej egzystencji. Aktualnie szuka pracy, w której się odnajdzie, a na jego twarzy zagościł uśmiech i udziela się aktywnie w internecie - po chorobie nie ma śladu.

- Wszyscy mnie namawiają do tego, bym wrócił do prognoz pogody, bardzo bym chciał wrócić do prognoz pogody. Trochę mnie nie było, ale trochę chorowałem na smutek, ale teraz jestem zdrowy, radosny, szczęśliwy, wesoły i mogę opowiadać o pogodzie - wyznał na Instagramie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aktor TVP wziął ślub z popularną piosenkarką! To nowa i piękna para w polskim show-biznesie
  2. Legendarna aktorka TVP zmarła na straszliwego raka. Ale to alkohol ZNISZCZYŁ jej życie i karierę. Jej historia doprowadzi was do łez
  3. Wielki dramat na południu Polski. Mieszkańcy ewakuowani, sytuacja pogarsza się z każdą minutą
  4. Opublikowano dokumenty ministerstwa. Tyle pieniędzy naprawdę dali Rydzykowi, lepiej usiądźcie
  5. Słynny dziennikarz TVP z zarzutami. Miał znęcać się nad partnerką, poniżał ją na każdym kroku

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News