Niedawno Kret błagał Tadlę na kolanach. Dziennikarka zadała mu właśnie ostateczny cios

Niedawno Kret błagał Tadlę na kolanach. Dziennikarka zadała mu właśnie ostateczny cios

Jarosław Kret błagał na kolanach Beatę Tadlę, aby ta do niego wróciła. Zrozpaczona do niedawna dziennikarka, dziś zdaje się być dużo spokojniejsza. Podobno na jej stan ma wpływ nowa miłość. Odniosła się także do słów dziennikarza, gdy ten zgłosił, że nie może bez niej żyć.

Jarosław Kret niezbyt elegancko rozstał się z Beatą Tadlą. Pewnego dnia przyszedł do niej i powiedział, że potrzebuje przestrzeni. Z dnia na dzień świat pięknej dziennikarki się zawalił.

Beata Tadla w ramionach nowego mężczyzny. Co usłyszał Jarosław Kret od byłej partnerki?

Dziennikarz, znany z roli pogodynka starał się jednak o powrót do Tadli. Ta jednak, nie mogła mu ponownie zaufać. Media donosiły, że załamał się i zaczął korzystać z opieki psychologa. Kret tak bardzo chciał wrócić do kobiety, że postanowił wraz z kolegami z TVP pójść do niej i wręczyć jej list. Podobno klękał przed kobietą. Zdenerwowana dziennikarka odpowiedziała mu wówczas, by "nie robił szopki". Ostatnio do mediów dotarły informacje, że Tadla spędziła romantyczny weekend u boku tajemniczego mężczyzny. Wszystko wskazuje na to, że już nie czeka na swojego byłego partnera. Anonimowi znajomi kobiety przyznali, że ta nigdy wcześniej nie była tak zdeterminowana, aby się wyleczyć z relacji z Kretem.

Rozstanie na oczach mediów

Poznali się w 2013 roku i natychmiast ich relacja przeniosła się do tabloidów. Ona pracowała w pionie "Wiadomości TVP", on komentował pogodę. Zmiany kadrowe w telewizji publicznej sprawiły, że oboje znaleźli się w trudnej finansowej sytuacji. To miało być początkiem ich kryzysu. W 2018 roku oboje przyjęli propozycję udziału w "Tańcu z gwiazdami". Wtedy zaczęli ze sobą rywalizować. W wywiadach Kret podkreślał, że nie chce brać ślubu i woli mieć własne mieszkanie. Tym bardzo zranił dziennikarkę, sugerując, że "załatwił" jej angaż w programie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Wtedy też pojawiały się informacje, że ma coraz bliższy kontakt ze swoją taneczną partnerką. Później pojawiały się spekulacje na temat tego, jak na te wszystkie impulsy reaguje Tadla. Podobno kobieta była zdruzgotana. Po czasie Jarosław Kret zdecydował, że muszą się rozstać. Mężczyzna chciał zająć się swoim życiem i opieką nad synem. Tadla była załamana przez wiele miesięcy. Teraz jednak zdaje się, że znalazła szczęście u boku nowego partnera. To już ostateczny koniec ich relacji.  1. Tadla ujawnia kulisy pracy w TVP. W tle Robert Janowski
  2. Tadla boleśnie szydzi z Rozenek! Będzie wojna?!
  3. TYLKO U NAS: Piotr Żyła szokująco komentuje rozstanie z żoną
Następny artykuł