Jarosław Kret był jednym z najbardziej poważanych u lubianych przez widzów dziennikarzy telewizyjnych, który bezsprzecznie kojarzył się wszystkim z prognozą pogody. Po ostatnim szokujących doniesieniach o zerwaniu z Beatą Tadlą wszystko się jednak zmieniło, a teraz na jaw wyszło, że kobieta ma nowego partnera.

Jarosław Kret obecny jest w mediach od 1992 roku. Zaczynał jako podrzędny dziennikarz w lokalnych, warszawskich gazetach, lecz z czasem usłyszała o nim cała Polska. Przez 14 lat był najbardziej znanym prezenterem pogody TVP, a od marca ubiegłego roku prowadzi prognozę pogody w Nowa TV. Niewiele osób wie, że mężczyzna jest także zapalonym podróżnikiem i należał do założycielskiego składu redakcyjnego polskiego wydania magazynu National Geographic.

Przez wiele lat był ulubionym prezenterem widzów, zyskał ich sympatię oraz zaufanie niezwykle przyjaznym usposobieniem i licznymi żartami, w ostatnim czasie jednak ludzie zaczęli na niego patrzeć zupełnie inaczej. Wszystko przez głośne, kontrowersyjne zerwanie z Beatą Tadlą, z którym mężczyzna przez długi czas nie mógł się pogodzić. Teraz na jaw wyszło, że nie ma już na co liczyć – dziennikarka znalazła nowego partnera.

Beata Tadla ma nowego ukochanego

O burzliwym rozstaniu pary pisały wszystkie polskie media. Podobnie o rozpaczliwej walce mężczyzny o powrót do ukochanej, ostatecznie jednak okazuje się, że nic z tego nie będzie, a dla Jarosława Kreta nie ma już nadziei. Niedawno w tabloidach pojawiło się zdjęcie Beaty Tadli w objęciach tajemniczego mężczyzny. Przez kilka dni spekulowało się o jej nowym związku, aż w końcu dziennikarska sama postanowiła rozwiać tajemnicę.

– Kończę dzień cała w skowronkach:) gdy człowiek szczęśliwy, to ma chęć dzielić się szczęściem. I już! – napisała pod zdjęciem, na którym jest ze swoim ukochanym.

Para wygląda na wyjątkowo szczęśliwą i zakochaną, co z pewnością nie poprawia samopoczucia prezentera pogody, który wciąż nie może pogodzić się ze stratą ukochanej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Miłość na okładce, a potem gorzkie rozstanie. Ich dopadła klątwa

Jarosław Kret załamany. Terapia miała pomóc

Pierwszą żoną celebryty była Edyta Mikołajczyk, następnie na dwa lata związał się on z Agatą Młynarską. Ostatnie pięć lat Jarosław Kret spędził z Beatą Tadlą, której publicznie deklarował wielką miłość. W lutym wszystkie media obiegła informacja o rozstaniu pary, które było wyjątkowo spektakularne – mężczyzna poinformował o nim media, lecz zapomniał o tym fakcie powiedzieć wprost ukochanej. Od tego czasu Jarosław Kret robi wszystko, by odzyskać miłość kobiety, co jej nie do końca się podoba.

– Chce udowodnić Beacie, że się zmienił. Ale ona jest nieprzejednana – mówił „Rewii” znajomy Tadli.

Aby ją odzyskać, prezenter zdecydował się nawet na pomoc psychologia oraz udział w terapii. Jednak, jak widać, nie przyniosła ona oczekiwanych efektów. Kobieta znalazła nową miłość i nic nie wskazuje na to, by jeszcze myślała o swoim byłym.

Jarosław Kret
Fot. Instagram/6finest9

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Gwiazda TVN i TVP zaciągnęła ogromny dług. Będzie go spłacać do końca życia
  2. Nikt tego nie wiedział. Przyjaciółka Kotulanki ujawniła jej dramatyczne ostatnie chwile
  3. Żabka rozdaje produkty za darmo. Koniec promocji niebawem
  4. Znaki zodiaku, które są najsilniejsze. Jesteś wśród nich?
  5. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!

Wiedziałeś, że te gwiazdy są tak NISKIE?!

ŹRÓDŁOdziennik.pl

Redaktor, recenzent, copywriter.