Dlaczego Jarosław Kret rozstał się z Agatą Młynarską? Mało osób zna prawdziwy powód

Dlaczego Jarosław Kret rozstał się z Agatą Młynarską? Mało osób zna prawdziwy powód Źródło: screenshot/TVN Style

Jarosław Kret i Agata Młynarska zaskoczyli wszystkich swoim rozstaniem. Zawsze zdawali się być świetnie dopasowaną parą, a jednak coś poszło nie tak. Prawdziwy powód rozstania gwiazd przez długi czas był ukrywany przed mediami.

Jarosław Kret chyba z żadną inna partnerką nie dogadywał się tak dobrze, jak z Agatą Młynarską. Para dzieliła te same pasje, światopogląd, a nawet wychowanie wyniesione z domu. Przez długi czas znajomi uważali ich za przykład idealnego związku, a część z nich spodziewała się rychłego ślubu zakochanych.

Do zaręczyn jednak nigdy nie doszło. Coś poszło nie i tak, a związek w końcu się rozpadł. Fani gwiazd byli zaszokowani, tak samo jak ich przyjaciele. Tylko nieliczni wiedzieli, co było powodem takiej decyzji.

Jarosław Kret był doskonałym partnerem dla Agaty Młynarskiej. Plotkowano o ich ślubie

Jarosław Kret spotkał Agatę Młynarską na stacji benzynowej. Okazało się, ze mieszkają blisko siebie. Od tamtej pory często wynajdywali preteksty do spotkań: odśnieżanie, herbata, spacery. Relacja szybko się rozwijała, a w końcu zaczęli się razem pokazywać publicznie.

Zakochanych łączyło bardzo wiele: praca, zainteresowania czy poglądy. Bardzo dobrze im się układało przez większość czasu, kilka spraw tylko martwiło partnerów: synowie dziennikarki i zamiłowanie do podróży prezentera. Przeczuwali, że w końcu któryś z tych powodów stanie się powodem kłótni.

Zakochani nie mieli dla siebie zbyt dużo czasu. Agata Młynarska poświęcała się pracy i dzieciom, a Jarosław Kret każdą wolną chwilę poświęcał na podróże. W końcu zaczęli się od siebie oddalać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSU POD GALERIĄ

Prawdziwy powód rozstania pary zaskakuje. Niewiele osób o nim wie 

Styl życia dziennikarki zaczął bardzo przeszkadzać gwiazdorowi TVP. Narzekał, że partnerka poświęca mu za mało czasu, a za dużo z kolei pracy i synom. Chciał poważnie porozmawiać z ukochaną na romantycznej wyprawie do egzotycznego kraju.

- W życiu Agaty istniały tylko dwa elementy: praca i dzieci. Powiedziałem, że nie chcę stawać w szranki z jej synami i telewizją, ale chciałbym choć trochę mieć Agatę tylko dla siebie. Zamierzałem ją zabrać na wycieczkę do Egiptu w listopadzie i ogłosić rozejm. Ale ona pojechała z koleżankami. Zabolało mnie to. Przelała się czara goryczy - powiedział.

Ruch prowadzącej Ex-tra zmianę sprawił, że partner nie wytrzymał i postanowił ją zostawić. To było bardzo bolesne przeżycie dla Agaty Młynarskiej, która cierpiała o wiele dłużej niż prezenter pogody. W końcu jednak oboje odnaleźli szczęście u boku innych osób.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marzena Rogalska z partnerem! Gwiazda TVP PIERWSZY raz pokazała ukochanego
  2. Czy to jest samolot, w którym zginęła Anna Jantar? Wyjątkowe wideo z wokalistką
  3. Nad Polskę nadciągają wichury i burze piaskowe. Najbliższe dni najlepiej spędzić w domu
  4. Nagły zwrot w sprawie Tomasza Komendy. Zajmie się nim Sąd Najwyższy
  5. Wystawne chrzciny u Martyniuków. Żona Daniela zadziwiła wyglądem (Zdjęcia)
  6. Tego dnia dzieci pierwszy raz przystąpiły do Komunii Świętej. Chwilę później już nie żyły, niewyobrażalny horror

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News