Straszna choroba zmieniła Jarosława Kreta. Teraz jest nie do poznania

Straszna choroba zmieniła Jarosława Kreta. Teraz jest nie do poznania Źródło: Instagram/Jarosław Kret

Jarosław Kret jest najpopularniejszym polskim pogodynkiem. Większość osób kojarzy go z poczucia humoru i luzu, ale niedawno gwiazdor borykał się ze straszną chorobą. Kiedy zobaczycie zdjęcia z tego okresu, zdębiejecie. Teraz celebrytka prezentuje się zupełnie inaczej.

Jarosław Kret przez wiele lat ubarwiał swoją obecnością telewizyjną prognozę pogody. Wszyscy znali go z poczucia humoru, a także z występów w show TVN "Agent Gwiazdy". Nie każdy jego fan jednak zdawał sobie sprawę z trudnego okresu w życiu gwiazdora, w którym to musiał się zmierzyć ze straszną chorobą. Zaprezentował również zdjęcia z tego okresu, które są zadziwiające. 

Jarosław Kret cierpiał na straszną chorobę 

Jarosław Kret jest kolejną postacią z polskiej branży rozrywkowej, która zdobyła się na odważne i szczere wyznanie dotyczące swojej choroby. Pogodynek cierpiał na poważną depresję, z którą walczył przez długi czas. Teraz postanowił zdradzić kulisy tego strasznego dla niego czasu. 

Gwiazdor pokazał również fanom zdjęcie z okresu ciężkiej depresji i zestawił je z fotografią z ostatniego czasu. Różnica jest kolosalna. Jego działanie ma na celu wsparcie innych osób, którzy walczą z tą straszną chorobą i podkreślenie, że może ona dotknąć każdego, niezależnie od statusu społecznego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Słowa otuchy od pogodynka

Jarosław Kret przeżywał niedawno bolesne rozstanie z prezenterką Beatą Tadlą, z którą tworzył długi związek. Z pewnością to również wpłynęło negatywnie na psychikę gwiazdora. Niestety depresja jest chorobą, która czasem atakuje znienacka i nie do końca wiadomo, co mogło ją spowodować w danym momencie. 

Pogodynek jest kolejną osobą ze świata show-biznesu, która zdecydowała się opowiedzieć o swojej walce z chorobą. Jarosław Kret udostępnił na swoim Instagramie swoje zdjęcie w trakcie chorowania. Jest tam bardzo wychudzony, smutny i zaniedbany. Widać, że przeżywa trudny czas. W kontraście dodał swoją aktualną fotografię, na której widać uśmiechniętego, pełnego życia mężczyznę. Jak sam mówi, robi to, żeby dać świadectwo innym, że można pokonać tę chorobę.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagła śmierć 12-latki zdruzgotała rodziców. Gdy znaleźli list od zmarłej córki nie mogli przestać płakać
2.Nawet 12 mln Polaków może wkrótce dostać niższe pensje, wszystko przez reformę rządu

- Depresja nie wybiera, idzie jak walec, jak czołg, ale można z niej wyjść – oto wyraźny przykład. Wyszedłem. Wyzdrowiałem. Daję świadectwo! Półtora roku terapii i przyjaciele. I znowu mam skrzydła - napisał na swoich mediach społecznościowych Kret. 

Źródło: Instagram/Jarosław Kret

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polska piosenkarka przed laty miała poważny wypadek. Auto zostało KOMPLETNIE zniszczone. Do dziś nie wsiadła za kierownicę
  2. Aleksandra Kwaśniewska unika tego tematu jak ognia. Prawda w końcu wyszła na jaw! Tego nikt się po niej nie spodziewał!
  3. Wdarł się do jej sypialni, związał i podpalił. Straszna zbrodnia na matce trojga dzieci
  4. Były mąż Kaczyńskiej zdradził co prezes PiS naprawdę sądzi o opozycji. Nienajlepsze informacje
  5. Rodzice błagali w telewizji o pomoc w odnalezieniu córki. Po 6 latach na jaw wychodzi ich mroczny sekret

Źródło: Instagram/Jarosław Kret

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News