Straszna choroba zmieniła Jarosława Kreta. Teraz jest nie do poznania

Straszna choroba zmieniła Jarosława Kreta. Teraz jest nie do poznania Źródło: Instagram/Jarosław Kret

Jarosław Kret jest najpopularniejszym polskim pogodynkiem. Większość osób kojarzy go z poczucia humoru i luzu, ale niedawno gwiazdor borykał się ze straszną chorobą. Kiedy zobaczycie zdjęcia z tego okresu, zdębiejecie. Teraz celebrytka prezentuje się zupełnie inaczej.

Jarosław Kret przez wiele lat ubarwiał swoją obecnością telewizyjną prognozę pogody. Wszyscy znali go z poczucia humoru, a także z występów w show TVN "Agent Gwiazdy". Nie każdy jego fan jednak zdawał sobie sprawę z trudnego okresu w życiu gwiazdora, w którym to musiał się zmierzyć ze straszną chorobą. Zaprezentował również zdjęcia z tego okresu, które są zadziwiające. 

Jarosław Kret cierpiał na straszną chorobę 

Jarosław Kret jest kolejną postacią z polskiej branży rozrywkowej, która zdobyła się na odważne i szczere wyznanie dotyczące swojej choroby. Pogodynek cierpiał na poważną depresję, z którą walczył przez długi czas. Teraz postanowił zdradzić kulisy tego strasznego dla niego czasu. 

Gwiazdor pokazał również fanom zdjęcie z okresu ciężkiej depresji i zestawił je z fotografią z ostatniego czasu. Różnica jest kolosalna. Jego działanie ma na celu wsparcie innych osób, którzy walczą z tą straszną chorobą i podkreślenie, że może ona dotknąć każdego, niezależnie od statusu społecznego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Słowa otuchy od pogodynka

Jarosław Kret przeżywał niedawno bolesne rozstanie z prezenterką Beatą Tadlą, z którą tworzył długi związek. Z pewnością to również wpłynęło negatywnie na psychikę gwiazdora. Niestety depresja jest chorobą, która czasem atakuje znienacka i nie do końca wiadomo, co mogło ją spowodować w danym momencie. 

Pogodynek jest kolejną osobą ze świata show-biznesu, która zdecydowała się opowiedzieć o swojej walce z chorobą. Jarosław Kret udostępnił na swoim Instagramie swoje zdjęcie w trakcie chorowania. Jest tam bardzo wychudzony, smutny i zaniedbany. Widać, że przeżywa trudny czas. W kontraście dodał swoją aktualną fotografię, na której widać uśmiechniętego, pełnego życia mężczyznę. Jak sam mówi, robi to, żeby dać świadectwo innym, że można pokonać tę chorobę.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagła śmierć 12-latki zdruzgotała rodziców. Gdy znaleźli list od zmarłej córki nie mogli przestać płakać
2.Nawet 12 mln Polaków może wkrótce dostać niższe pensje, wszystko przez reformę rządu

- Depresja nie wybiera, idzie jak walec, jak czołg, ale można z niej wyjść – oto wyraźny przykład. Wyszedłem. Wyzdrowiałem. Daję świadectwo! Półtora roku terapii i przyjaciele. I znowu mam skrzydła - napisał na swoich mediach społecznościowych Kret. 

Źródło: Instagram/Jarosław Kret

Peugeot 308 Sprawdź!

 

  1. Polska piosenkarka przed laty miała poważny wypadek. Auto zostało KOMPLETNIE zniszczone. Do dziś nie wsiadła za kierownicę
  2. Aleksandra Kwaśniewska unika tego tematu jak ognia. Prawda w końcu wyszła na jaw! Tego nikt się po niej nie spodziewał!
  3. Wdarł się do jej sypialni, związał i podpalił. Straszna zbrodnia na matce trojga dzieci
  4. Były mąż Kaczyńskiej zdradził co prezes PiS naprawdę sądzi o opozycji. Nienajlepsze informacje
  5. Rodzice błagali w telewizji o pomoc w odnalezieniu córki. Po 6 latach na jaw wychodzi ich mroczny sekret

Źródło: Instagram/Jarosław Kret

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu