Jarosław Kret opowie wszystkim o sekretach Tadli? "Beata ma poważne powody do obaw"

Jarosław Kret opowie wszystkim o sekretach Tadli? "Beata ma poważne powody do obaw" Źródło: screen/YouTube.com/tvnpl

Jarosław Kret zadziwi polską opinię publiczną? Prezenter postanowił wydać książkę, w której rozliczy się ze swoją przeszłością, depresją, a także związkiem z Beatą Tadlą. Ten ostatni wątek planowanej przez Kreta publikacji może wzbudzić wyjątkowo wielkie emocje. Nawet znajomi Tadli mówią, że prezenterka szczerze obawia się tego, co ma do powiedzenia jej były ukochany.

Jarosław Kret i Beata Tadla przez wiele lat stanowili jedną z najbardziej rozchwytywanych par polskiego show-biznesu. W pewnym momencie życiem prezenterów zaczęła żyć cała Polska, a wszystko przez głośne rozstanie, które dla prezentera było wyjątkowo bolesne.

Po tym, jak Tadla odmawiała mu powrotu do siebie, dziennikarz popadł w depresję i usunął się z życia publicznego. Teraz zamierza powrócić z wielkim hukiem, prezentując książkę, w której opowie o swojej chorobie, życiu i burzliwym końcu relacji z Tadlą. Prezenterka jest przerażona i sama już nie wie, czego może się spodziewać po byłym ukochanym.

Jarosław Kret będzie się zwierzał. Czy książka dziennikarza wywoła chaos?

Nie da się ukryć, że ostatnie miesiące nie były łatwe dla dziennikarza. Brak pracy, depresja, a także ukochana, która zdążyła sobie ułożyć życie u boku innego mężczyzny, sprawiały, że życie słynnego prezentera z bardzo jaskrawego nabrało wszelkich możliwych odcieni szarości. Jarosław Kret jednak się nie poddał i podjął walkę z chorobą, której zwieńczeniem jest wydanie biograficznej książki. To właśnie na jej łamach opowie o depresji i o swoim życiu u boku byłej gwiazdy TVP.

- Żeby depresja zaatakowała, musi wydarzyć się coś złego. To jest tak zwany czynnik spustowy, "cyngiel” - reklamował tajemniczo publikacje Kret

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Beata Tadla jest przerażona publikacją

Nie da się ukryć, że zwierzenie Kreta dotyczące pisania książki bardzo dotknęło Beatę Tadlę, która sama nie wie, czego może się spodziewać po treści publikacji.

- Beata ma poważne powody do obaw. Jeśli Jarek dla podniesienia atrakcyjności książki, dla lepszej sprzedaży, dużo miejsca poświęci ich relacji, to wrócą złe emocje. A najbardziej boi się o swój nowy związek. Z Rafałem jest bardzo szczęśliwa. Zaczęli już myśleć o wspólnej przyszłości. Nie chce tego burzyć - zdradził anonimowy informator.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. NIE ŻYJE znana aktorka, miała 47 lat. Osierociła troje małych dzieci
  2. Żony Braci Golec to prawdziwe góralskie piękności. Nie uwierzycie, jak wyglądają ukochane słynnych braci
  3. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem
  4. 13-latka wpadła do pokoju rodziców krzycząc z bólu. Widok na jej szyi był przerażający, mama nie umiała jej pomóc
  5. Cudowniejszej wiadomości o Elżbiecie Jaworowicz dzisiaj nie przeczytacie. Wielka tajemnica ujawniona
  6. Ksiądz 5 minut po ślubie obrzydliwie upokorzył nowożeńców jak nikt nigdy. Panna młoda wybuchła płaczem

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News