Syn Kozidraka przerywa milczenie. Wyjawił prawdę o śmierci ojca

Syn Kozidraka przerywa milczenie. Wyjawił prawdę o śmierci ojca Źródło: Fot. Instagram/Beata Kozidrak

Jarosław Kozidrak zmarł 12 czerwca 2018 roku. Śmierć artysty wstrząsnęła zarówno najbliższymi muzykowi osobami, jak i jego wiernymi fanami. Po raz pierwszy odejście ojca zdecydował się więc skomentować syn współzałożyciela popularnego Bajmu, Marcin Kozidrak.

Artysta był znany publiczności przede wszystkim jako niezwykle uzdolniony brat Beaty Kozidrak. Razem stworzyli bowiem jeden z najbardziej kultowych polskich zespołów, który na zawsze zapisał się w historii krajowej muzyki.

Nie żyje doskonały muzyk - Jarosław Kozidrak

Kiedy Kozidrak zmarł, miał jedynie 63 lata. Jako że fani dowiedzieli się, iż doszło do tego nagle, zaczęli podejrzewać, że w śmierć muzyka mogły być zamieszane osoby trzecie. Plotki te szybko zdementował jednak syn gwiazdora. Marcin Kozidrak w rozmowie z "Super Expressem" przypomniał, że jego ojciec od dawna zmagał się z poważnymi dolegliwościami - chorował na cukrzycę oraz miał problemy z kręgosłupem, które uniemożliwiały mu swobodne poruszanie. Muzyk miał odejść, gdy niespodziewanie zasłabł nad keybordem. Chociaż jego współlokator natychmiast wezwał do ich wspólnego mieszkania karetkę, ratownikom nie udało się uratować 63-letniego Kozidraka.

Ostatnie pożegnanie uwielbianego gwiazdora

Jego śmierć okazała się szokiem dla całej rodziny oraz fanów. To właśnie syn artysty przekazał wieści o odejściu ojca swojej ciotce, Beacie Kozidrak, która pojawiła się oczywiście na pogrzebie ukochanego brata. Ciało muzyka złożono już w Lublinie, w jego rodzinnym grobie. Na ostatnim pożegnaniu pojawiła się rodzina artysty, jego przyjaciele oraz bliscy znajomi. Wśród nich byli oczywiście Marcin oraz Beata Kozidrakowie, którzy niezmiennie nie potrafią ukryć swego smutku oraz zaskoczenia tragicznymi zdarzeniami. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dramat Hanny Lis. Życzą jej dzieciom śmierci w męczarniach
  2. Olga Frycz powiedziała: dość! Ujawniła mroczne kulisy z planu „M jak miłość”
  3. Narkotykowy skandal. Gwiazdor Polsatu unika zeznań, obawia się o swoją karierę
  4. Smutne wspomnienie w Dzień Dobry TVN. Najwybitniejszy polski gwiazdor już nie wróci
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News