Nagła, niespodziewana śmierć wstrząsnęła wieloma Polakami. Nie żyje Jarosław Konopka

Nagła, niespodziewana śmierć wstrząsnęła wieloma Polakami. Nie żyje Jarosław Konopka Źródło: Pikio.pl

Jarosław nie żyje. Przyjaciele nie mogą uwierzyć w śmierć bliskiej im osoby. Nikt nie spodziewał się, że umrze tak nagle, co wstrząsnęło zarówno rodziną, jak i współpracownikami, którzy pogrążeni są w głębokiej żałobie.

Jarosław Konopka zmarł nagle. Dotychczas do opinii publicznej nie dotarły informacje o przyczynie jego śmierci. "Gazeta Wyborcza" przeprowadziła wywiad z osobami z najbliższego otoczenia zmarłego. Padły wzruszające słowa, które uderzają prosto w serce.

Jarosław nie żyje. Jego śmierć uczczona zostanie minutą ciszy

Trener Zagłębia Sosnowiec, Jarosław Konopka, zmarł, co wprawiło w ogromny smutek wszystkich jego najbliższych współpracowników, a w szczególności zawodników, którymi opiekował się podczas ostatnich kilku lat. Charakteryzował się nadzwyczaj miłym usposobieniem, a także, co najważniejsze -  ogromnym talentem i doświadczeniem, które przekazywał swoim podopiecznym.

Jarosław Konopka zastąpił w 2000 roku na stanowisku wcześniejszego trenera Jerzego Dworczyka, który to piastował funkcję zanim nastąpiła jego kolej. Przez kilkanaście lat poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa w licznych meczach, których nie potrafią zapomnieć kibice do dziś.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Poza pasją, jaką była dla Jarosława Konopki piłka nożna, kochał także gitarę, której poświęcał cały swój wolny czas. Bliscy nie zapomną wieczorów, podczas których prezentował im swoje umiejętności.

 - Jarek zawsze był uśmiechnięty, mistrz szybkiej riposty, prawdziwy kawalarz. To był najlepszy gitarzysta wśród piłkarzy i najlepszy piłkarz wśród gitarzystów - powiedział dla "Gazety Wyborczej" Leszek Baczyński - prezes klubu.

Jako piłkarz, Jarosław Konopka wielokrotnie osiągał liczne sukcesy. Między innymi dwa razy wystąpił podczas Pucharu Polski.

 - Byłem na tym meczu z Szombierkami jako dzieciak, był to mój pierwszy mecz na żywo, było mi smutno, że przegraliśmy... nie wiedziałem, że tam grałeś... spoczywaj w pokoju. Wiara nie umiera! - czytamy komentarz jednego z użytkowników.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak pokazał młodszą siostrę. Tak PIĘKNYCH oczu nie ma chyba żadna 19-latka!
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Gwieździe TVN rośnie brzuch. Jest w ciąży i twierdzi, że tak wygląda prawdziwa kobieta
  4. Bayern potwierdza szokujące doniesienia. Lewandowski okładał się z kolegą
  5. Szulim tłumaczy się z wpadek Big Brothera. "To trochę teoria spiskowa"
  6. Płacz dziewczynki poruszył ludzi na całym świecie. Dziś wiemy, jaka historia stoi za zdjęciem

 

Źródło: Gazeta Wyborcza

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News