Są świąteczne życzenia dla Kaczyńskiego. Prezes wpadnie w szał, kiedy je przeczyta
Marcin Owczarek - 21 Grudnia 2018

Są świąteczne życzenia dla Kaczyńskiego. Prezes wpadnie w szał, kiedy je przeczyta

Jarosław Kaczyński już na pewno jest przyszykowany do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Złoży życzenia swoim politykom, a oni - oraz Ci z opozycji -mu się odwzajemnią. Lepiej, żeby nie czytał ich przy Wigilii, bo mógłby udławić się barszczem.

Jarosław Kaczyński, jak większość Polaków, czeka na nadchodzące święta. Wraz z najbliższymi zasiądzie do stołu, by wspólnie podzielić się opłatkiem, zjeść świąteczne dania oraz najzwyczajniej w świecie porozmawiać o czymś innym niż polityka. To nią na co dzień się zajmuje i kiedyś też musi odpocząć.

Politycy składają życzenia i śpiewają kolędy

Politycy co roku składają sobie życzenia. Życzą i obiecują poprawę, naprawę Polski i walkę z posłami i senatorami, którzy nie chcą dobrze dla naszego kraju. Możemy być pewni, że wielu z nich pokusi się też o piękne życzenia w stronę obywateli, gdyż przed nami wybory i nie można przepuścić okazji do pokazania się od jak najlepszej strony. Rok temu ukazało się nagranie polityków Prawa i Sprawiedliwości, na którym to śpiewają kolędę pt. "Hej kolęda, kolęda". Zabrakło na nagraniu Jarosława Kaczyńskiego, ale pojawili się tam tacy posłowie jak Jacek Sasin czy sam prezydent Andrzej Duda. Zdobyli tym sympatię wyborców, a nagranie do dziś krąży po sieci.

Jarosław Kaczyński i życzenia dla niego

Polityk opozycji Jacek Protasiewicz gościł w programie Faktu. Rozmawiano tam oczywiście o polityce i świętach. Europoseł pokusił się o życzenia dla Jarosława Kaczyńskiego. Protasiewicz życzy mu: - Życzę Jarosławowi Kaczyńskiemu, by uwierzył, że ci politycy, którzy nie sympatyzują z PiS, to nie są zdradzieckie mordy. Nie jesteśmy zdrajcami ojczyzny. Jesteśmy ludźmi, którzy mają inne poglądy na Polskę i UE. Mówienie o nas zdradzieckie mordy jest bardzo niesprawiedliwe. Dlatego życzę mu więcej empatii, bo konflikt dla większości Polaków jest dramatyczny - mówi Jacek Protasiewicz w programie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
HimalaistaTomasz Mackiewicz i jego ostatnie chwile. Wstrząsające doniesienia!Czytaj dalej
Takich życzeń nikt się nie spodziewał. Protasiewicz odniósł się do wszystkich wpadek, jakie zaliczyło Prawo i Sprawiedliwość w tym roku. Zdradzieckie mordy to określenie, którego Jarosław Kaczyński po raz pierwszy użył w Sejmie. Później opozycja zaczęła mówić tak o sobie - oczywiście z ironią. Mimo wszystko, powinniśmy sobie życzyć więcej empatii w tym i nadchodzącym roku. Politycy powinni o tym pamiętać nie tylko przed kamerami, ale również w czasie głosowań nad ważnym ustawami i w prywatnych relacjach między kuluarami parlamentu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tragedia w kopalni na Śląsku! Kilkanaście ofiar, trwa dramatyczna walka z czasem
  2. Antoni Macierewicz ostatecznie się doigrał! Teraz zajmie się nim prokuratura
  3. Andrzejowi Dudzie puściły hamulce! Zmieszał z błotem Donalda Tuska
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
GłówneKrzysztof Jackowski i inni nie mogli już dłużej milczeć. To wydarzy się w 2019 roku, straszne wizjeCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News