Jarosław Kaczyński życie prywatne – to jedna z największych tajemnic w świecie polskiej polityki. Jednak jak naprawdę wygląda życie prezesa PiS poza Sejmem i obiektywami kamer?

Jarosław Kaczyński życie prywatne – to coś, co wielu osobom spędza sen z powiek. Prezes PiS bez wątpienia jest bardzo zapracowaną osobą, co w dużym stopniu rzutuje na jego życie prywatne. Jednak Kaczyński nie zawsze był prezesem partii, czy politykiem. Jak więc to wszystko wyglądało w przeszłości?

Jarosław Kaczyński życie prywatne: miłość Jarosława Kaczyńskiego

Każdy wie, że prezes PiS specjalnym uczuciem darzy swoje koty, które noszą imiona Fiona i Czaruś. Kaczyński od zawsze miał słabość do zwierząt, a szczególną sympatią darzy właśnie koty.

Jednak lata temu w głowie polityka zawróciła tajemnicza dziewczyna. Ania, bo tak właśnie miała na imię, była prawdziwą miłością prezesa PiS. Niestety ich związek nie przetrwał, a sam Kaczyński bardzo rzadko i niechętnie wraca do tamtych dni. Wszystko dlatego, że bardzo mocno zaangażował się w tę relację emocjonalnie. Jednak jego wybranka nie odwzajemniła tego uczucia i poświęcenia.

Jarosław Kaczyński ślub

Jarosław Kaczyński nigdy nie był żonaty. Nie oznacza to jednak, że w jego rodzinie nie miały miejsca tego typu uroczystości. Nie możemy przecież zapominać o jego bracie, czyli Lechu Kaczyńskim i jego żonie Marii. Ich córka również wyszła za mąż, a co ciekawe zrobiła to aż 3 razy. Jej ostatni ślub miał miejsce w tym roku, natomiast poprzednie małżeństwa skończyły się niestety tragicznie.

Jarosław Kaczyński dzieci

Jako że prezes PiS nie był nigdy żonaty, siłą rzeczy nie posiada niestety potomstwa. Jednak idealnie w to miejsce wpasowały się dzieci jego bratanicy, czyli Marty Kaczyńskiej. Jej rodzina również w tym roku powiększyła się o kolejnego członka. Bratanica Kaczyńskiego ma pod swoją opieką dwie córki oraz synka, który jest teraz jej oczkiem w głowie. Dziewczynki mają na imię Martyna i Ewa, a Jarosław Kaczyński doskonale się sprawdza w roli zastępczego dziadka dla dziewczyn po śmierci swojego brata.

Jarosław Kaczyński i Jolanta Szczypińska

Fakt, że prezes PiS ostatecznie nigdy nie zdecydował się na założenie rodziny, nie oznacza, że w mediach nie pojawiają się najróżniejsze spekulacje odnośnie do jego życia prywatnego. Chyba najbardziej znaną jest ta o Jolancie Szczypińskiej, która wstrząsnęła swojego czasu całą Polską.

Kaczyński oraz Szczypińska są wieloletnimi przyjaciółmi, którzy bardzo często spędzają czas w swoim towarzystwie. To sprawiło, że media zaczęły informować o ich domniemanym romansie. Jednak prezes PiS bardzo szybko zdementował te plotki, ale nie oznacza to, że nie okazały się ona przydatne dla jednej ze stron.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dlaczego Jarosław Kaczyński się nie ożenił? 9 pilnie strzeżonych sekretów prezesa PiS

Jolanta Szczypińska bardzo skutecznie wykorzystała fakt, że przez jakiś czas każdy myślał o niej jako o narzeczonej Kaczyńskiego. Jej kariera polityczna dzięki temu nabrała niewyobrażalnego rozpędu. Sam Kaczyński doskonale sobie zdawał z tego sprawę, ale nie przeszkadzało mu to ani trochę. Przez co ich przyjaźń trwa po dziś dzień.

– Kiedy zostałem premierem, przyniosła mi róże i się zaczęło. Zaczęło się love story. I ona to złapała. Nie mam o to do niej pretensji (…). Umocniła swoją pozycję jako ‚narzeczona’ premiera czy później prezesa. Pokochały ją tabloidy. Chwyciła życie pełną piersią – wspomina Jarosław Kaczyński.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Po klęsce Jakiego, Ziobro może stracić wszystko. Jego los wisi na włosku
  2. Właśnie ujawniono najnowsze dane po wyborach. Wielu z Was nie będzie zadowolonych
  3. Patryk Jaki po przegranej odciął się od warszawiaków. Jego wyborcy są w szoku
  4. Agresywne psy. Potrzebujesz takich dokumentów, inaczej słono zapłacisz
  5. Ile zarabia Agnieszka Chylińska? Zarobki gwiazdy to kosmos

Wszystkie kobiety Jarosława Kaczyńskiego [ZDJĘCIA]