Wiadomo dlaczego Kaczyński nie wrócił z urlopu. Jest zdruzgotany

Wiadomo dlaczego Kaczyński nie wrócił z urlopu. Jest zdruzgotany Źródło: fot. youtube/tvppublicystyka

Jarosław Kaczyński, jak przyjęło się mówić, jest najważniejszą osobą w polskiej polityce. Z tego powodu każda jego nieobecność rodzi wiele pytań. Teraz już oficjalnie wiadomo, dlaczego prezes PiS nie wrócił jeszcze z urlopu.

Jarosław Kaczyński w ostatnich czasach jest bardzo nieobecny w polityce. Najpierw obserwowaliśmy jego problemy zdrowotne, wokół których narosło wiele spekulacji. Media co i rusz donosiły o szokujących informacjach dotyczących stanu zdrowia Kaczyńskiego. Teraz wszyscy zastanawiali się, dlaczego prezes partii rządzącej nieoczekiwanie przedłużył swój urlop.

Jarosław Kaczyński jest zdruzgotany

Prezes PiS już niedługo powróci do świata polityki, jednak teraz musi się uporać z druzgoczącą sytuacją, która spotkała go podczas urlopu. Kaczyński musiał bowiem zmierzyć się ze śmiercią swojej wieloletniej przyjaciółki, będącej jedną z najważniejszych osób w życiu prezesa. Chodzi oczywiście o prof. Marię Dzielską, która zmarła 30 lipca. Głęboka żałoba, którą przeżywa Kaczyński, uniemożliwiła mu powrót do pracy. Śmierć przyjaciela dla każdego jest potwornym ciosem, tym bardziej, gdy znaliśmy go praktycznie całe życie. Jarosław Kaczyński cały czas nie może uporać się z tą potworną stratą i dlatego ostatnio przedłużył swój urlop. To tylko pokazuje nam w jak bardzo głęboką rozpacz popadł prezes PiS. Teraz, gdy kampanie wyborcze do wyborów samorządowych ruszyły pełną parą, wsparcie Kaczyńskiego i jego obecność jest wręcz niezbędna. Jednak zanim prezes powróci do pracy, to najpierw musi się uporać ze swoim życiem prywatnym, które w ostatnich czasach nie należy do najłatwiejszych. Ciągłe rehabilitacje na chorym kolanie i żałoba po stracie przyjaciółki zdecydowanie mu w tego nie ułatwiają.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Będzie dymisja w rządzie PiS!? Czołowy minister na wylocie
  2. Jaki bezlitośnie MIAŻDŻY Krystynę Pawłowicz! „Jestem zażenowany”
  3. Rewolucja! Ponad 17 mln Polaków zyska ogromne pieniądze
źródło: wp.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News