Jak poinformował na swoim Twitterze poseł Krzysztof Mieszkowski, mecenas Jarosław Kaczyński, mąż posłanki Nowoczesnej Kornelii Wróblewskiej został ojcem. Szczęśliwi rodzice powitali dzisiaj zdrową i piękną córeczkę Antoninę.

Ten temat od razu stał się tematem do żartów z prezesa PiS. Zwolennicy opozycji wykorzystali sytuację, aby ponabijać się z tego bardziej znaczącego Kaczyńskiego, który pomimo słusznego wieku pozostaje kawalerem.

To nie koniec?

Jarosław Kaczyński i posłanka Kornelia Wróblewska nie wykluczają, że w przyszłości rodzina jeszcze bardziej się powiększy.

Całe życie marzę o adopcji dziecka – przyznaje.

1 lipca był dla posłanki Kornelii Wróblewskiej niezapomnianym dniem, wtedy też poślubiła znanego warszawskiego prawnika Jarosława Kaczyńskiego. Uroczystość weselna odbyła się w Międzyrzeczu Podlaskim, na którym gościło prawie 200 osób, w tym lider Nowoczesnej Ryszard Petru.

Mecenas Jarosław Kaczyński zasłynął tym, że stanął w obronie demonstrantów protestujących pod Sejmem podczas grudniowych protestów opozycji przeciw Prawu i Sprawiedliwości. Wtedy też miał grozić wytoczeniem procesu przeciw Jarosławowi Kaczyńskiemu, liderowi PiS.

Gratulujemy młodym rodzicom!

Od tych zdjęć ślubnych WŁOS ZJEŻY CI SIĘ NA GŁOWIE!

Zobacz również