Żona polityka szczerze o chorobie Kaczyńskiego. Jest zdruzgotana

Żona polityka szczerze o chorobie Kaczyńskiego. Jest zdruzgotana

Jarosław Kaczyński i jego stan zdrowia to temat numer jeden w Polsce. Wszyscy zastanawiają się, co tak naprawdę dolega prezesowi PiS. Teraz żona jednego z polityków wypowiedziała się o jego chorobie bardzo szczerze.

Magdalena Dobrzańska-Frasyniuk, żona Władysława Frasyniuka, szczerze skomentowała stan zdrowia Jarosława Kaczyńskiego. Kobieta jest zdruzgotana. Przedłużający pobyt w szpitalu prezesa PiS zastanawia wszystkich obywateli. Chociaż oficjalnie lider partii rządzącej jest w nim z powodu choroby kolana, to wiele osób niepokoi się, że jednak może dolegać mu coś znacznie poważniejszego. Spekuluje się nawet o tym, że Jarosław Kaczyński choruje na nowotwór, a ludzie z jego otoczenia starają się to ukryć.

Jarosław Kaczyński wciąż choruje

Magdalena Dobrzańska-Frasyniuk postanowiła szczerze odnieść się do domysłów o tym, że Kaczyński może chorować na raka trzustki. "O rzekomym nowotworze trzustki u Jarosława Kaczyńskiego czytam dziś na FB od rana, zaraz obok życzeń z okazji Dnia Dziecka" – napisała w piątek na Facebooku małżonka Władysława Frasyniuka. Potem dodała od siebie pewną refleksję. - Mój własny tato zmarł na raka trzustki 12 lat temu, to straszna i bardzo szybko wyniszczająca choroba, nie życzę jej nikomu, również Jarosławowi Kaczyńskiemu – podkreśliła Magdalena Dobrzańska-Frasyniuk. Kobieta dała również wyraz swojemu oburzeniu na to, jak opozycja komentuję to, że być może naprawdę prezes Kaczyński walczy z nowotworem. - Jestem absolutnie przekonana, że to głos jakiejś rozpaczy po stronie antypisowskiej, że jak my sobie nie poradziliśmy, to chociaż nowotwór da radę...! Jakaś kurczę słabość z nas wychodzi - napisała żona Władysława Frasyniuka. Trzeba przyznać, że w całej tej dyskusji jest ona głosem rozsądku. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.  1. Fani wściekli jak nigdy! Michał Szpak stanowczo przesadził
  2. Gwiazda Polsatu upokorzona przez męża! Grubo przesadził
  3. Przepowiednia Jackowskiego spełnia się na naszych oczach! Tusk w niebezpieczeństwie
Źródło: natemat.pl   Następny artykuł