Żona polityka szczerze o chorobie Kaczyńskiego. Jest zdruzgotana

Żona polityka szczerze o chorobie Kaczyńskiego. Jest zdruzgotana

Jarosław Kaczyński i jego stan zdrowia to temat numer jeden w Polsce. Wszyscy zastanawiają się, co tak naprawdę dolega prezesowi PiS. Teraz żona jednego z polityków wypowiedziała się o jego chorobie bardzo szczerze.

Magdalena Dobrzańska-Frasyniuk, żona Władysława Frasyniuka, szczerze skomentowała stan zdrowia Jarosława Kaczyńskiego. Kobieta jest zdruzgotana. Przedłużający pobyt w szpitalu prezesa PiS zastanawia wszystkich obywateli. Chociaż oficjalnie lider partii rządzącej jest w nim z powodu choroby kolana, to wiele osób niepokoi się, że jednak może dolegać mu coś znacznie poważniejszego. Spekuluje się nawet o tym, że Jarosław Kaczyński choruje na nowotwór, a ludzie z jego otoczenia starają się to ukryć.

Jarosław Kaczyński wciąż choruje

Magdalena Dobrzańska-Frasyniuk postanowiła szczerze odnieść się do domysłów o tym, że Kaczyński może chorować na raka trzustki. "O rzekomym nowotworze trzustki u Jarosława Kaczyńskiego czytam dziś na FB od rana, zaraz obok życzeń z okazji Dnia Dziecka" – napisała w piątek na Facebooku małżonka Władysława Frasyniuka. Potem dodała od siebie pewną refleksję. - Mój własny tato zmarł na raka trzustki 12 lat temu, to straszna i bardzo szybko wyniszczająca choroba, nie życzę jej nikomu, również Jarosławowi Kaczyńskiemu – podkreśliła Magdalena Dobrzańska-Frasyniuk. Kobieta dała również wyraz swojemu oburzeniu na to, jak opozycja komentuję to, że być może naprawdę prezes Kaczyński walczy z nowotworem. - Jestem absolutnie przekonana, że to głos jakiejś rozpaczy po stronie antypisowskiej, że jak my sobie nie poradziliśmy, to chociaż nowotwór da radę...! Jakaś kurczę słabość z nas wychodzi - napisała żona Władysława Frasyniuka. Trzeba przyznać, że w całej tej dyskusji jest ona głosem rozsądku. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani wściekli jak nigdy! Michał Szpak stanowczo przesadził
  2. Gwiazda Polsatu upokorzona przez męża! Grubo przesadził
  3. Przepowiednia Jackowskiego spełnia się na naszych oczach! Tusk w niebezpieczeństwie
Źródło: natemat.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News