Pod osłoną mroku Kaczyński pilnie przewieziony do lekarzy!

Pod osłoną mroku Kaczyński pilnie przewieziony do lekarzy!

Dzisiejsze urodziny prezesa nie poszły po jego myśli. Jarosław Kaczyński, po prawie 40 dniach pobytu w szpitalu i poważnej operacji kolana, cały dzień urodzin musiał spędzić w domu. Na dodatek wieczorem został po raz kolejny przewieziony do szpitala! Co się stało z Kaczyńskim?

Od kilku lat prezes nie lubi dnia swoich urodzin, przypominają mu bowiem o zmarłym bracie bliźniaku Lechu Kaczyńskim. Od ośmiu lat w ten dzień jeździł na Wawel, aby złożyć kwiaty na jego grobie i w milczeniu oddać się wspomnieniom. W tym roku na odwiedziny brata nie pozwoliły mu problemy zdrowotne. Prezes musi odpoczywać, ma problemy z poruszaniem się i przez cały czas od wyjścia ze szpitala przebywa w swojej posiadłości na warszawskim Żoliborzu.

Jarosław Kaczyński znowu spotyka się z lekarzami?

Wszyscy przypuszczali, że ze zdrowiem Jarosława Kaczyńskiego będzie teraz tylko lepiej. Dzisiejsza pilna wizyta u lekarza daje jednak całkowicie przeciwnie odczucia. Prezes PiS udał się do limuzyny i został przewieziony do centrum - tuż pod gabinet lekarski. Wszyscy zaczynają zadawać sobie pytania: Co się dzieje z prezesem? Według oficjalnej wersji, wizyta nie miała nic wspólnego z dopiero co zoperowanym kolanem. Problemem ma być... silna alergia prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Internautom nie chce się jednak wierzyć, aby tak pilna interwencja "alergologa" była potrzebna o tej godzinie. Do tej pory nie wiadomo nic więcej. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. OFICJALNE: Donald Tusk właśnie odpalił polityczną bombę atomową
  2. Szaleniec zaczął strzelać do kibiców! Koszmar, kiedy cały świat patrzy na Mundial
  3. Pożar w PiS! Macierewicz przez przypadek ujawnił kulisy działania TVP i prorządowych mediów
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News