Kaczyński ZMIAŻDŻONY! O tych słowach mówi już cała Polska

Kaczyński ZMIAŻDŻONY! O tych słowach mówi już cała Polska Źródło: Fot. YouTube/"Lider"

Jarosław Kaczyński bez wątpienia nie będzie zadowolony ze słów, które w jego kierunku skierował jeden z największych ideologicznych wrogów. Znany krajowy sędzia nie szczędził bowiem słów krytyki pod adresem Prawa i Sprawiedliwości oraz jego prezesa.

Prof. Andrzej Rzepliński już na początku kadencji obecnego obozu władzy wszedł w głęboki konflikt z jego politykami. Prawnik wydał właśnie książkę, w której odniósł się oczywiście do bieżącej sytuacji w naszym kraju.

Jarosław Kaczyński w oczach Rzeplińskiego

Co ciekawe, Rzepliński zalecił przeczytanie "Sędziego gorszego sortu" właśnie Jarosławowi Kaczyńskiego. Warto zaznaczyć, że panowie znają się jeszcze z czasów studenckich. - Chciałbym, by każdy ją przeczytał. Po to się wszakże książki pisze. Jarosławowi Kaczyńskiemu zapewne dobrze zrobiłoby to na zdrowie. Jak każdemu życzę mu bardzo dużo zdrowia. Życzę mu, by przeczytał "Sędziego gorszego sortu", bo może w pewnym momencie się zaśmieje, a w innym zastanowi. Może się też zirytować, ale jeśli książka ma coś przekazywać, to powinna choć w jednym miejscu czytelnika zirytować. To na pewno będą emocje, które wyjdą mu na zdrowie - powiedział stanowczo Rzepliński z rozmowie z naTemat.

Sędzia o rządach PiS

Warto zaznaczyć, że w tym samym wywiadzie prawnik skomentował poczynania Prawa i Sprawiedliwości. Wyjawił także, jaką przyszłość partii chciałby już wkrótce zobaczyć. - Ci ludzie muszą zrozumieć, że podjęta przez nich próba zniszczenia rządów prawa się nie uda. To próba, od której w końcu będą musieli odstąpić. I wówczas nie może być żadnych kompromisów. "Kompromis" może polegać na tym, że klękną na kolana przed Konstytucją i przestaną topić Polskę w tym wschodnioazjatyckim gnoju - stwierdził w bardzo bezpośredni sposób Rzepliński. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie mają dla niej litości. Marta Kaczyńska zrównana z ziemią
  2. Agata Duda pod ostrzałem! Nawet ksiądz jej nie odpuścił
  3. Tajemnicze spotkanie Dudy na meczu. Rozmawiał ze swoim politycznym wrogiem
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News