Nowe, wstrząsające fakty na temat zdrowia prezesa. Wyborcy PiS załamani

Nowe, wstrząsające fakty na temat zdrowia prezesa. Wyborcy PiS załamani Źródło: Fot. Flickr (Piotr Drabik)

Jarosław Kaczyński zniknął z polityki około dwa miesiące temu. I choć początkowo żadne decyzje nie były podejmowane bez prezesa, to teraz w polityce zaczęło wrzeć pomimo jego nieobecności. Czy Kaczyński powróci? Nowe informacje odnośnie stanu jego zdrowia mogą rozwiać wszystkie wątpliwości.

Jarosław Kaczyński trafił do szpitala przy ulicy Szaserów w maju tego roku. Choć początkowo mówiono o małej kontuzji kolana, to już po tygodniu zaczęto spekulować o poważniejszych dolegliwościach. Spekulacje zresztą okazały się uzasadnione - tygodnie pobytu w szpitalu się przedłużały, a ze zdrowiem prezesa było gorzej niż zapowiadano. Na jednej operacji miało się skończyć. Co teraz dzieje się z Kaczyńskim?

Jarosław Kaczyński może już nigdy nie wrócić do pełni zdrowia - wyborcy PiS załamani

O prawdziwym stanie zdrowia prezesa wie tylko kilka osób z partii. Większość informacji nie jest przekazywana do mediów. Wiadomo, że Kaczyńskiego czeka dużo poważniejsza operacja, w której jednak przeszkadza przedłużająca się infekcja bakteryjna i stan zapalny w kolanie. Po zabiegu prezes będzie musiał się mierzyć z długimi rehabilitacjami... A i tak nie ma pewności, że wróci po nich do formy. Jarosław Kaczyński skończył niedawno 69 lat. Podeszły wiek nie wspomaga procesu zdrowienia. Partia PiS przyczyniła się do tego, że sędziowie Sądu Najwyższego, którzy ukończyli 65 lat, przeszli w stan spoczynku. Jeśli taka decyzja była korzystna ze względu na stabilny stan zdrowia osób młodszych i klarowność ich myśli, to co możemy powiedzieć o prezesie naszego kraju? Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Rząd PiS doprowadził do furii Izraelczyków! To skończy się źle
  2. Morawiecki podziękował na Facebooku samemu sobie? Ten wpis robi furorę
  3. Biskup ostrzega Polaków przed PiS! "Dotarliśmy do końca, to dyktatura"
  4. Rzucał psem o ziemię, brutalnie bił. Wpadł przez jedną rzecz
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News