Zrobili zdjęcie Kaczyńskiemu w szpitalu. Co on tam robi?

Zrobili zdjęcie Kaczyńskiemu w szpitalu. Co on tam robi?

Jarosław Kaczyński przebywa obecnie w szpitalu, w którym dochodzi do siebie po operacji kolana. Polityk zmienił salę, w której został ulokowany, w prawdziwe centrum sterowania Prawem i Sprawiedliwością. Świadczyć o tym może przede wszystkim nowe zdjęcie posła.

Kaczyński trafił do szpitala na początku maja. Od niedawna mówiło się bowiem o poważnych problemach zdrowotnych polityka. Ostatecznie prezes PiS był nawet zmuszony przejść operację kolana, która ma pozwolić mu ponownie osiągnąć sprawność.

Wyjątkowi goście prezesa PiS

Kaczyński był odwiedzany w szpitalu przez najważniejszych polityków w Polsce. Przyjechali do niego między innymi prezydent Andrzej Duda oraz premier Mateusz Morawiecki. Internauci bardzo szybko zaczęli więc żartować, iż prezes Prawa i Sprawiedliwości przeniósł swe biuro przy ul. Nowogrodzkiej do Wojskowego Instytutu Medycznego. Co ciekawe, teza ta może odnaleźć swoje potwierdzenie w nowej fotografii polityka.

Jarosław Kaczyński: zdjęcie ze szpitala

Jak się bowiem okazuje, Kaczyński został zauważony w oknie szpitala, gdy przechadzał się po sali ubrany w... garnitur. Nawet w czasie kuracji utrzymuje więc formalny strój, który niezmiennie przypomina o jego wysokiej pozycji szefa partii rządzącej. Jarosław Kaczyński Fot. Screen Fakt.pl Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ile NAPRAWDĘ zarabia Kaczyński? Mamy dokumenty!
  2. Ujawniono, kim jest kochanka Pięty z PiS! Widziano ją też z Dudą
  3. Rozszarpią ją. Michalik o Lechu Kaczyńskim: zakompleksiony, mściwy…
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News