Ile NAPRAWDĘ zarabia Kaczyński? Mamy dokumenty!

Ile NAPRAWDĘ zarabia Kaczyński? Mamy dokumenty! Źródło: Fot. YouTube (TVP2)

Jarosław Kaczyński jest jednym z najważniejszych polskich polityków. Prezes Prawa i Sprawiedliwości zarabia więc niemałe pieniądze, których wielkość została właśnie oficjalnie ujawniona. O ile wzbogacił się poseł w czasie ostatniego roku?

Kaczyński jest niezwykle wpływowym politykiem. Zarządza bowiem partią rządzącą, niezmiennie stojąc na jej czele.

Ile zarobił Jarosław Kaczyński?

Warto zaznaczyć, że pod względem pensji parlamentarnej Kaczyński pozostaje jednak po prostu posłem. Jego oświadczenie majątkowe pokazuje więc doskonale, ile zarabiają członkowie krajowego Sejmu. W ostatnim roku prezes Prawa i Sprawiedliwości wzbogacił się o 118,9 tys. zł. Otrzymał także 27 tys. zł diety poselskiej przy odliczeniu podatku.

Szczegółu zarobków prezesa PiS

Do tego doliczyć trzeba także emeryturę, którą Kaczyński regularnie otrzymuje. Łącznie na jego konto wpłynęło z tego źródła 77 tys. zł. Co ciekawe, polityk ma jednak jedynie 19 tys. zł oszczędności. Do jego majątku dochodzi także dom na warszawskim Żoliborzu o powierzchni 150 metrów kwadratowych. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ujawniono, kim jest kochanka Pięty z PiS! Widziano ją też z Dudą
  2. Rozszarpią ją. Michalik o Lechu Kaczyńskim: zakompleksiony, mściwy…
  3. PiS go zniszczy, ale musiał to zrobić. Wałęsa ujawnił, kto odpowiada za Smoleńsk
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News