Sytuacja rządu PiS już od dawna nie była aż tak zła. Jarosław Kaczyński jest załamany, tym jak jego partię postrzegają Polacy. Widząc te wyniki, prezes bez wątpienia zarządził alarm w siedzibie PiS.

Jarosław Kaczyński wraz z całą partią od samego początku podkreślał swoją wyższość nad poprzednikami, zarzucając im wszystkie problemy, z którymi musi się borykać nasz kraj. W mediach cały czas kreują się na jedyny ratunek dla Polski i na ostatnich sprawiedliwych i uczciwych polityków w polskim parlamencie.

Jarosław Kaczyński: alarm w siedzibie PiS

Badanie zostało przeprowadzone na życzenie Wirtualnej Polski, a wykonał go Ogólnopolski Panel Badawczy Ariadna. Wyniki przeprowadzonego badania wprost pokazują, że według większości badanych Jarosław Kaczyński wraz z rządem zrobili skok na kasę.

Jedno z pytań dotyczyło słynnych słów prezesa PiS, który twierdzi, że do polityki nie idzie się ze względu na pieniądze. Niestety, mamy złe wiadomości dla Kaczyńskiego, ponieważ 83% osób biorących udział w badaniu uważa, że ludzie zajmujący się polityką robią to głównie z powodów finansowych.

Tragiczne wyniki PiS

Niewiele lepiej jest w kolejnym pytaniu, które brzmi „PiS zrobiło ‚skok na kasę’ w spółkach skarbu państwa”. To stwierdzenie poparło aż 56% ludzi, natomiast tylko 14% badanych mu zaprzeczyło. Ze słowami Kaczyńskiego w badaniu nie zgodziło się 44%, a popiera je 42% więc różnica jet naprawdę nieznaczna.

Kolejne stwierdzenie brzmiało „Obecny rząd Zjednoczonej Prawicy jest bardziej uczciwy niż poprzedni rząd PO-PSL” i tu różnica jest znacznie bardziej widoczna, ponieważ potwierdza to 35% badanych, a zaprzecza 39%.

Następnie mamy „PiS dba o standardy moralne w polityce bardziej niż inne partie” w tym przypadku jest 44% na nie i 34% na tak. Na sam koniec zapytano, czy „Samorządowcy powinni zasiadać w spółkach skarbu państwa”. Z tym stwierdzeniem nie zgadza się aż 50%, natomiast tylko 21% wypowiedziało się o tym pozytywnie.

Jarosław Kaczyński zdecydowanie nie spodziewał się takich rezultatów i jeżeli chce coś z tym jeszcze zrobić, to musi się bardzo spieszyć, ponieważ może mu zabraknąć czasu przed kolejnymi wyborami.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. ZLIKWIDUJĄ Radio Maryja?! Rydzyk się załamie
  2. Polska w żałobie. Nie żyje legenda polskiej polityki
  3. Szukamy oprawcy, który wyrzucił skatowanego psa! Jest opis sytuacji, pomóżcie

Dzieci Wałęsy: Na kogo wyrosły i co osiągnęły [ZDJĘCIA]


Jakim autem jeździ Wassermann? Samochody kandydatów na prezydentów polskich miast [ZDJĘCIA]

źródło: wp.pl

Zobacz również