Kaczyński jest załamany! Alarm w siedzibie PiS

Kaczyński jest załamany! Alarm w siedzibie PiS

Sytuacja rządu PiS już od dawna nie była aż tak zła. Jarosław Kaczyński jest załamany, tym jak jego partię postrzegają Polacy. Widząc te wyniki, prezes bez wątpienia zarządził alarm w siedzibie PiS.

Jarosław Kaczyński wraz z całą partią od samego początku podkreślał swoją wyższość nad poprzednikami, zarzucając im wszystkie problemy, z którymi musi się borykać nasz kraj. W mediach cały czas kreują się na jedyny ratunek dla Polski i na ostatnich sprawiedliwych i uczciwych polityków w polskim parlamencie.

Jarosław Kaczyński: alarm w siedzibie PiS

Badanie zostało przeprowadzone na życzenie Wirtualnej Polski, a wykonał go Ogólnopolski Panel Badawczy Ariadna. Wyniki przeprowadzonego badania wprost pokazują, że według większości badanych Jarosław Kaczyński wraz z rządem zrobili skok na kasę. Jedno z pytań dotyczyło słynnych słów prezesa PiS, który twierdzi, że do polityki nie idzie się ze względu na pieniądze. Niestety, mamy złe wiadomości dla Kaczyńskiego, ponieważ 83% osób biorących udział w badaniu uważa, że ludzie zajmujący się polityką robią to głównie z powodów finansowych.

Tragiczne wyniki PiS

Niewiele lepiej jest w kolejnym pytaniu, które brzmi "PiS zrobiło 'skok na kasę' w spółkach skarbu państwa". To stwierdzenie poparło aż 56% ludzi, natomiast tylko 14% badanych mu zaprzeczyło. Ze słowami Kaczyńskiego w badaniu nie zgodziło się 44%, a popiera je 42% więc różnica jet naprawdę nieznaczna. Kolejne stwierdzenie brzmiało "Obecny rząd Zjednoczonej Prawicy jest bardziej uczciwy niż poprzedni rząd PO-PSL" i tu różnica jest znacznie bardziej widoczna, ponieważ potwierdza to 35% badanych, a zaprzecza 39%. Następnie mamy "PiS dba o standardy moralne w polityce bardziej niż inne partie" w tym przypadku jest 44% na nie i 34% na tak. Na sam koniec zapytano, czy "Samorządowcy powinni zasiadać w spółkach skarbu państwa". Z tym stwierdzeniem nie zgadza się aż 50%, natomiast tylko 21% wypowiedziało się o tym pozytywnie. Jarosław Kaczyński zdecydowanie nie spodziewał się takich rezultatów i jeżeli chce coś z tym jeszcze zrobić, to musi się bardzo spieszyć, ponieważ może mu zabraknąć czasu przed kolejnymi wyborami. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. ZLIKWIDUJĄ Radio Maryja?! Rydzyk się załamie
  2. Polska w żałobie. Nie żyje legenda polskiej polityki
  3. Szukamy oprawcy, który wyrzucił skatowanego psa! Jest opis sytuacji, pomóżcie
źródło: wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News