Minister Zdrowia: Kaczyński przyjęty do szpitala w trybie ostrym, zagrożenie życia

Minister Zdrowia: Kaczyński przyjęty do szpitala w trybie ostrym, zagrożenie życia

Chociaż od wyjścia prezesa PiS ze szpitala minęło już trochę czasu, wciąż pojawiają się na ten temat nowe informacje. Teraz minister zdrowia Łukasz Szumowski przyznał w porannej rozmowie RMF z Robertem Mazurkiem, że Jarosław Kaczyński znajdował się w sytuacji zagrożenia życia.

Tak wynika z wypowiedzi szefa resortu zdrowia. Najprawdopodobniej jest to uzupełnienie do jego wcześniejszej wypowiedzi, w której zasugerował, że Jarosław Kaczyński został przyjęty do szpitala i leczony w takim samym terminie, jak każdy inny pacjent. Ta wypowiedź nie spodobała się wielu komentatorom, którzy zwracają uwagę na długie kolejki do lekarzy specjalistów, których żaden minister zdrowia dotąd nie skrócił. Stąd też zapewne wynikają słowa, które w Poranku RMF wypowiedział Łukasz Szumowski.

Łukasz Szumowski: Jarosław Kaczyński przyjęty do szpitala w stanie zagrażającym życiu

Minister zdrowia stwierdził, że prezes partii rządzącej do szpitala został przyjęty "w trybie ostrym". To ma uzasadniać jego rychłe przyjęcie na oddział oraz dość prędką operację. - Stan zdrowia Jarosława Kaczyńskiego był taki, że nieprzyjęcie go do szpitala zagrażałoby jego życiu. W związku z tym był przyjęty trybie ostrym - podkreślił minister. - Oczywiście nie mogę mówić o zdrowiu pana prezesa Jarosława Kaczyńskiego, bo to jest tajemnica lekarska - dodał.  1. Polsat właśnie WYRZUCIŁ NA BRUK dziennikarza, bo odkrył pisowską aferę!
  2. PiS się pomylił! Zabiorą ci 360 złotych
  3. PiS pozbawił opozycję podstawowego prawa! "To upodlenie i dyktatura"
Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu