Jarosław Kaczyński wyśmiany przez b. minister. "Bezcenne dobro narodowe"

Jarosław Kaczyński wyśmiany przez b. minister. "Bezcenne dobro narodowe" Źródło: youtube.com/Telewizja Republika

Jarosław Kaczyński to nie tylko prezes Prawa i Sprawiedliwości. Od wyborów z 2015 roku wiadomo powszechnie, że to właśnie prezes zwycięskiej partii sprawuje władzę w Polsce z tylnego fotela. Dlatego też cały czas staje się on celem ataków. Właśnie został boleśnie wyśmiany przez byłą minister.

Jarosław Kaczyński to polityk wytrawny, czego nie można mu odmówić. 69-letni prezes PiS trzęsie całym krajem, za nic mając sobie większe i mniejsze ataki. Znamiennym chociaż jest fakt, że oficjalnie Kaczyński nic nie robi sobie z faktu ujawnienia taśm, które ujawniają jego prawdziwe zaangażowanie w działania spółki Srebrna. Mimo to nie brak osób, które nie śmieją się z prezesa PiS i szydzą z niego. Szczególnie wiele tego typu komentarzy pod adresem Jarosława Kaczyńskiego pochodzi ze strony opozycji. Właśnie głos na temat lidera Prawa i Sprawiedliwości zabrała była minister celnie go punktując.

Jarosław Kaczyński pod ochroną. Ile nas to kosztuje?

Joanna Mucha, była minister sportu i turystyki w rządzie Donalda Tuska postanowiła skomentować prześmiewczo ochronę prezesa PiS. Powszechnie bowiem wiadomo, że lider partii rządzącej, gdzie tylko może, pokazuje się w asyście ochroniarzy. Okazuje się, że tego typu udogodnienie kosztuje nas niemało. Jak ujawniła Joanna Mucha, tylko w 2017 roku ochrona prezesa PiS kosztowała nas ponad 1,6 mln złotych. Dokładnie też podała ile miesięcznie, dziennie i godzinowo jest to pieniędzy. Wyśmiała przy tym prezesa PiS, komentując, że to kwota za ochronę "najcenniejszego, wręcz bezcennego dobra". - Ochrona Prezesa (2017): 1620000zł rocznie; 135000zł miesięcznie; 4500zł dziennie; 187zł 50 gr na godzinę. Nie, nie wygłupiajcie się, tylko tyle? Niecałe dwie stówki za godzinę w dzień czy w nocy za najcenniejsze, wręcz bezcenne dobro narodowe??? - skomentowała Mucha. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Co na to Jarosław Kaczyński?

Czy prezes PiS jakoś to skomentuje? Nie ma co liczyć na to, że lider partii rządzącej w jakikolwiek sposób się do tego odniesie.
Jarosław Kaczyński zwykle zbywa tego typu wypowiedzi. Mało tego - często nie zabiera głosu w ważnych sprawach. Wystarczy podać chociażby jego dość bierny stosunek wobec afery taśmowej, która wokół niego rozgorzała. Jarosław Kaczyński Joanna Mucha twitter.com/Joanna Mucha ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Martyna Wojciechowska w Playboyu. Ta sesja przeszła do historii polskiego show-biznesu
  2. Hanka Bielicka, Polacy ją uwielbiali. Na jaw wyszła jej największa tajemnica
  3. Wstrząsający wywiad z wnuczką Millera. Została opluta, pobita i obrzucona kamieniami
  4. Nigdy niewyemitowana żenada. Prowadzącemu „Familiady” aż zrzedła mina, gdy zrozumiał co powiedział
  5. Oszałamiająca pensja Małgorzaty Rozenek. To się nie mieści w głowie
źródło: Twitter Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News