Posłanka PiS uczy rocznego wnuczka, kim jest Kaczyński. Opublikowała zdjęcie

Posłanka PiS uczy rocznego wnuczka, kim jest Kaczyński. Opublikowała zdjęcie

Jarosław Kaczyński może być dumny z posłanki PiS-u. Kobieta uczy swojego wnuczka, kim jest prezes. Opublikowała zdjęcie, a wyborcy Prawa i Sprawiedliwości są zachwyceni maluchem. 

Jarosław Kaczyński na pewno bardzo by chciał, aby przyszłe pokolenia były mu tak samo oddane, jak ich babcie czy rodzicie. Nie sądził jednak, że znajdzie się takie dziecko, które polubi go niedługo po swoich narodzinach. Zdjęcie zarejestrowane przez jedną z posłanek PiS wywołało ogromne emocje w Internecie.

Jarosław Kaczyński lepszy od zabawek

Dzieci zazwyczaj lubią bawić się lub oglądać rzeczy bardzo przyjemne. Misie, klocki, lalki i samochodziki, to typowe zabawki dla małoletnich. Posłanka PiS nie przypuszczała, że jej wnuczek od tego, pokocha bardziej prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Izabela Kloc pochwaliła się na swoich Facebooku, że jej wnuczek uwielbia patrzeć na Jarosława Kaczyńskiego. Posłanka pokazuje mu książkę pt. "Jarosław Kaczyński, Polska Naszych Marzeń". Zdjęcie na okładce jest naprawdę bardzo przyjemne, bo prezes na nim jest uśmiechnięty i zadowolony. Dziecko, kiedy na nie patrzy, jest bardzo zainteresowane i przejęte. Posłanka pod zdjęciem napisała: - Wojtuś lubi czytać książki! Tą był najdłużej zainteresowany! Naprawdę przejęty i bardzo radosny! Nagrałam filmik pokażę go Wojtkowi za 20 lat - napisała Izabela Kloc. Posłanka nie chciała wdawać się w dyskusję z internautami, co tak naprawdę mogło przykuć uwagę dziecka. Mimo to część z nich jest naprawdę zachwycona takim zdjęciem. Komentują, że babcia uczy wnuczka, z kogo powinien czerpać dobre wzorce i na kogo kiedyś głosować. Posłankę Kloc na pewno rozpiera duma.

Prezes byłby dumny z takiego wnuka

Sam Jarosław Kaczyński może być zadowolony z publikacji zdjęcia. Chyba każdy polityk chciałby, aby już najmłodsi byli zaznajomieni z jego partią i poglądami. W takim przypadku dziecko oswaja się z twarzą prezesa i być może kiedyś podświadomie będzie wiedział, jakie miejsce w polityce zajmował w przeszłości.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Sama książka, jaką widzimy na zdjęciu, to analiza sytuacji politycznej w Polsce. Autor chce ukazać wszelkie patologie w państwie i nieuczciwe praktyki polityków. Możemy tam także znaleźć odniesienia do szkolnictwa, sądownictwa, mediów publicznych i armii. Izabela Kloc z wykształcenia jest pedagogiem. Być może już opracowała plan jak nauczyć wnuczka miłości i wierności do Jarosława Kaczyńskiego oraz Prawa i Sprawiedliwości. Na pewno kiedyś będzie chciał przeczytać tę książkę, gdyż podświadomie będzie mu się dobrze kojarzyła. Za 20 lat posłanka Kloc pochwali się nagraniem, podczas którego starała się uchwycić moment, w którym pokazuje zdjęcie swojemu wnukowi. Sympatycy polityk zauważają, że to może być niezwykle wzruszające. Jarosław Kaczyński Fot. Facebook
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Deklaracja prezydentów miast przeciwko TVP. Podjęli zdecydowane kroki
  2. Sprawa znieważenia o. Rydzyka. Znamy termin rozprawy
  3. Los setek tysięcy beneficjentów 500 plus zostanie przesądzony. Już niedługo oficjalny komunikat
  4. Ile waży Agnieszka Chylińska? Gwiazda to cień dawnej siebie
  5. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego nikt się nie spodziewał!
Następny artykuł