Kaczyński przerywa milczenie! Mamy jego wiadomość do Polaków

Kaczyński przerywa milczenie! Mamy jego wiadomość do Polaków

Od 4 maja z jednodniową przerwą Jarosław Kaczyński przebywa w Wojskowym Instytucie Medycznym, gdzie przechodzi hospitalizację. Przez lata kontuzjowane kolano prezesa PiS od dawna dawało się mu we znaki, lecz polityk konsekwentnie odkładał leczenie. Po niemal 20 dniach przy Szaserów szef Zjednoczonej Prawicy przekazał swoją wiadomość do Polaków.

Przyjęcie Jarosława Kaczyńskiego do WIM było ogromną sensacją. Media postanowiły towarzyszyć prezesowi PiS od willi na Żoliborzu do placówki na Grochowie. Ponieważ pobyt w szpitalu wydłużył się na czas nieokreślony z racji stanu zapalnego chorego kolana, były premier musi kierować partią z łóżka w swojej sali VIP. Kaczyńskiego odwiedzali już najważniejsi politycy z Prezesem Rady Ministrów na czele czy Beata Szydło, by zasięgnąć poleceń i rad na następne dni. Zdarzyło się nawet, że doszło do fałszywego alarmu bombowego w Wojskowym Instytucie Medycznym. Odpowiedzialnego za ten "żart" obiecał złapać i ukarać Joachim Brudziński, szef MSWiA. Już niemal trzy tygodnie politycy PiS muszą dementować wszystkie plotki dotyczące ewentualnej zmiany lidera w partii czy stanu zdrowia prezesa. Teraz to sam zainteresowany zwrócił się do obywateli.

Jarosław Kaczyński dziękuje za życzenia

Na temat stanu zdrowia przewodniczącego Zjednoczonej Prawicy powstało już wiele teorii. Początkowo, zanim jeszcze wskazano na kolano, podejrzewano zmiany nowotworowe w jego ciele. Mówiono głównie o raku trzustki czy innych organów. Dziś rzeczniczka PiS przekazała za pomocą Twittera słowa Jarosława Kaczyńskiego do wspomagających go w powrocie do zdrowia. Nadal jednak nie wiadomo, jak długo jeszcze będzie musiał przebywać w szpitalu. - W imieniu Pana Prezesa Jarosława Kaczyńskiego chciałabym Państwu podziękować za kierowane do niego ciepłe słowa i życzenia powrotu do zdrowia - napisała Beata Mazurek. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Agata Duda oszukała niepełnosprawnych! To nie mieści się w głowie
  2. Ogromne tłumy pod Kancelarią Premiera! Mają listę żądań
  3. Córka Leszczyńskiego potwornie cierpi. „Boże, tak bardzo cię nienawidzę!”
źródło: Twitter.com/Beata Mazurek
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News