Tylko on to wiedział! Macierewicz ujawnił, co Kaczyński robi w szpitalu

Tylko on to wiedział! Macierewicz ujawnił, co Kaczyński robi w szpitalu

Jarosław Kaczyński i jego zdrowie to temat, który nie schodzi z ust Polaków, odkąd tylko prezes PiS gorzej się poczuł. Teraz Antoni Macierewicz ujawnił, czym Kaczyński zajmował się w szpitalu. Tylko on to wiedział!

Kiedy Jarosław Kaczyński źle się poczuł i trafił do szpitala, cały świat polityczny wstrzymał oddech. Wszyscy zastanawiali się, kto pod jego nieobecność pokieruje partią rządzącą i w jaki sposób. Ostatecznie wyszło na to, że Kaczyński rządzi... nawet ze szpitala. Jednak o tym, co dokładnie robi podczas pobytu pod opieką lekarzy szeptali wszyscy, ale nikt nie mówił tego wprost. W końcu Antoni Macierewicz zdecydował się wyjawić, jak jest naprawdę - okazuje się, że tylko on to wiedział. Skomentował również szczególne zainteresowanie mediów, jakie wywołało zdrowie prezesa PiS.

Macierewicz ujawnia, co robi Jarosław Kaczyński w szpitalu

- Przede wszystkim należy mieć świadomość, jak silną wolę i determinację ma pan prezes Jarosław Kaczyński, żeby służyć krajowi. Także tutaj, to co się dzieje medialnie, w jakiś sensie jest zrozumiałe, dlatego, że wobec wybitnych osobowości, wobec ludzi, którzy odgrywają istotną rolę w polityce, zawsze ten "reflektor" jest. W tym sensie nie należy się temu specjalnie dziwić, ale rzeczywiście mogę państwa uspokoić. Prezes ma się dobrze i twardo trzyma lejce w ręce - mówił Macierewicz w rozmowie z Adamem Hoffmannem w programie "Gabinet Cieni". Po takim zapewnieniu wiemy już, że pogłoski o tym, że Kaczyński rządzi nawet ze szpitala są prawdziwe. Lepiej niż poprzez "twardo trzyma lejce w ręce" nie dało się tego ująć. Macierewicz, który jest blisko Kaczyńskiego, naprawdę wie co mówi. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ujawniono prywatny majątek abp. Głódzia. Astronomiczna fortuna
  2. Karczewski odpłynął! Straszy zaraźliwymi chorobami roznoszonymi przez niepełnosprawnych
  3. Posłanka ZDEMASKOWAŁA prezesa PiS?! ,,Jednowładztwo Jarosława Kaczyńskiego”
  4. Wypowiedź Rydzyka zmanipulowana. PEŁNA WERSJA jeszcze gorsza
  5. Po 500+ i Mieszkaniu+ PiS rusza z pompą z nowym programem
Źródło: wiadomosci.wp.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News