Dawna miłość Kaczyńskiego zdradziła jego sekret. Prezes PiS będzie wściekły

Dawna miłość Kaczyńskiego zdradziła jego sekret. Prezes PiS będzie wściekły

Jarosław Kaczyński ma wielu wrogów, jednak takiego ciosu z pewnością się spodziewał. Tym bardziej że jego sekret został upubliczniony przez dawną miłość prezesa. Lider PiS bez wątpienia nie jest z tego powodu zadowolony.

Jarosław Kaczyński skrupulatnie wprowadza w życie swój plan dotyczący tego, jak powinna wyglądać i funkcjonować Polska. Nie da się ukryć, że jego metody przysporzyły mu wielu przeciwników, którzy usilnie starają się zaszkodzić wizerunkowi zarówno samego prezesa, jak i całej partii. Teraz jeden z największych sekretów Kaczyńskiego został ujawniony przez jego dawną miłość. Chodzi oczywiście o Jadwigę Staniszkis, z która prezes zna się od wielu lat.

Jarosław Kaczyński zdradzony przez jedną z najbliższych mu osób

Historia Kaczyńskiego i Staniszkis zaczęła się w Białymstoku, gdzie oboje wykładali na fili Uniwersytetu Warszawskiego. Bardzo szybko nawiązali ze sobą kontakt i spędzali razem dużo czasu również poza uczelnią. Prezes PiS w swojej autobiografii wspomina między innymi wspólne wypady do restauracji oraz długie rozmowy. Jadwiga Staniszkis bardzo wspierała Kaczyńskiego w jego karierze politycznej, jednak po ostatnich wyborach parlamentarnych jej podejście do prezesa PiS bardzo się zmieniło. Teraz często krytykuje jego działania, nie pozostawiając na nim nawet suchej nitki. Teraz na antenie TVN24 wyjawiła jeden z największych sekretów Kaczyńskiego. Według niej Jarosław Kaczyński rządzi przy pomocy strachu, co cofa naszą politykę do czasów PRL. Dodatkowo wskazuje na to fakt, że prezes PiS jest człowiekiem zrozpaczonym po śmierci brata. - Takie rządzenie strachem, to jest takie cofanie się rzeczywiście do atmosfery komunizmu. To jest bardzo niepotrzebne, bo w sferze reform instytucjonalnych jest cały szereg sensownych posunięć - mówi Jadwiga Staniszewska. - W jakimś sensie zdaje sobie sprawę, jak trudno jest taki rozpędzony proces niszczycielski zatrzymać bez utraty autorytetu. Ten PiS jest tak naładowany strachem - dodaje po chwili. Bez wątpienia prezes PiS nie jest zachwycony tym, w jakim świetle pokazała go Jadwiga Staniszkis i długo jej tego nie zapomni. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

PRZECZYTAJ: Agata Duda milczy na ten temat. Jej brat ujawnił prawdę

PRZECZYTAJ: PRZEŁOM. Polska delegacja jedzie do Smoleńska, finał śledztwa

PRZECZYTAJ: Przyjaciółka Kaczyńskiego nie wytrzymała. „Duda skończy przed Trybunałem Stanu”

PRZECZYTAJ: Pofarbowała swojego psa i zgotowała mu PIEKŁO. Chore!

fot. wikimedia.org fot. wikimedia.org Jarosław Kaczyński Fot. YouTube/publicystykatvp źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News