Ujawniono kulisy kawalerstwa Kaczyńskiego. To go wykończy

Ujawniono kulisy kawalerstwa Kaczyńskiego. To go wykończy

Jarosław Kaczyński jest jednym z najważniejszych polityków w Polsce. Prezes Prawa i Sprawiedliwości nakreśla wizję polskiej prawicy, dyryguje ministerstwami oraz prowadzi dialog ze swoimi sympatykami. Jednak wielu zadaje pytanie, jak wygląda jego życie prywatne?

Jarosław Kaczyński prowadzi kawalerskie życie. Dziennikarze spekulują nad tym, jak wygląda jego rytm dnia i co prezes lubi zjeść. Media donosiły wielokrotnie o jego pasji z kotami oraz o tym, jak wygląda jego kultowy gabinet przy ulicy Nowogrodzkiej.

Co lubi zjeść Jarosław Kaczyński?

Podobno stołuje się w barze tuż przy swojej siedzibie. Już od kilku miesięcy obiady przynoszą mu ochroniarze, korzystając z jednego punktu. Lokal nie jest drogi - za domowy obiad nie trzeba wydać więcej niż 19 złotych. Podobno prezes PiS lubi kotlet schabowy z ziemniakami oraz kapustą zasmażaną. Nierzadko zamawia dorsza lub pierś z kurczaka. Dziennikarze sprawdzili, kto płaci za jego posiłki. Okazuje się, że robi to z własnych pieniędzy. Każdego dnia, ochroniarze pojawiają się w lokalu, aby odebrać zamówione wcześniej posiłki. Prezes niezmiennie zachwala przyrządzającą te smakołyki kuchnię. - Czujemy się zaszczyceni, że nasze tradycyjne polskie dania smakują osobie, która jest tak obyta w świecie. Choć sam prezes nigdy tu nie przyszedł - powiedział anonimowy pracownik baru "Super Expressowi".

Stan zdrowia Kaczyńskiego

Zgodnie z analizą podanych informacji na temat ulubionych posiłków Jarosława Kaczyńskiego tabloid zauważył, że prezes je... za dużo mięsa! Naukowcy niedawno zanalizowali, jak wiele kotletów schabowych możemy zjeść, aby cieszyć się dobrym zdrowiem. Światowa Organizacja Zdrowia ostrzega, że powinniśmy jeść do 0,5 kg mięsa tygodniowo. Przeciętnie Polak zjada 1300 gramów. Co może się stać, jeśli zlekceważymy zalecenia lekarzy?DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mięso a zdrowie

Mięso zakwasza organizm, przyjmując zbyt duże ilości białka możemy doprowadzić do dysfunkcji nerek. Odwodnienie, zmęczenie, zwiększone ryzyko raka - to wszystko może dotknąć osoby, która zbyt często je mięso. Konsekwencje zmian w układzie pokarmowym mogą wpłynąć na nasze samopoczucie a także mogą doprowadzić do nowotworu. Ograniczenie spożycia mięsa do 200 gram tygodniowo pozwoli na skuteczne ochronienie się przed rakiem aż do 70 procent. Dieta uboższa w mięso czerwone natychmiast poprawi nasze samopoczucie. Czy sposób odżywiania się prezesa podyktowany jest przywiązaniem do domowej kuchni? Nie wiadomo. Z pewnością Jarosław Kaczyński powinien ograniczyć spożywanie mięsa, gdyż może to się odbić na jego stanie zdrowia, który od kilku miesięcy jest co najmniej wątpliwy.Najlepsze newsy dnia:

  1. Opublikowano dokumenty podpisane przez Lecha Kaczyńskiego. To początek burzy
  2. Minister w rządzie PiS-u grozi Polakom: "Wszyscy będziecie siedzieć"
  3. PiS musi uciekać z siedziby na Nowogrodzkiej! Budynek sprzedadzą
  4. Brawa! Polscy celebryci toczą zaciętą i kontrowersyjną walkę o prawa zwierząt!
  5. Jaką sukienkę wybrać do figury Jabłko? Postaw na nogi!
Następny artykuł