Widzowie TVP przerażeni wyglądem Kaczyńskiego. Dowodzi, że jest z nim bardzo źle

Widzowie TVP przerażeni wyglądem Kaczyńskiego. Dowodzi, że jest z nim bardzo źle

Jarosław Kaczyński pojawił się jako tytułowy gość w programie następującym po "Wiadomościach" stacji TVP Info. Polityk wypowiedział się na wiele kontrowersyjnych tematów, jednak widzowie skupili się przede wszystkim na jego niepokojącym wyglądzie. Czy prezes PiS naprawdę stara się ukryć poważną chorobę?

Kaczyński w rozmowie z dziennikarzem Telewizji Polskiej odpowiedział na pytania dotyczące m.in. reformy sądownictwa, ocieplenia napiętych stosunków z Izraelem oraz wyborów samorządowych. Na wywiad z posłem czekało wielu wyborców jego ugrupowania, gdyż po wyjściu ze szpitala polityk rzadko pojawiał się w mediach.

Jarosław Kaczyński naprawdę jest ciężko chory?!

Warto przypomnieć, że Kaczyński spędził w klinice ponad miesiąc. Miał być leczony na dolegliwości związane z kolanem, którego ból uniemożliwiał mu chodzenie. W kuluarach bardzo szybko rozpoczęło się więc plotkowanie na temat poważniejszej choroby prezesa PiS. Mówiło się głównie o ewentualnym raku trzustki. Na bardzo zły stan zdrowia Kaczyńskiego miała wskazywać rzekoma walka, która zaczęła się wśród jego ewentualnych następców. Chociaż PiS stanowczo odcinał się od tego rodzaju doniesień, wyborcy posła są naprawdę zmartwieni. W czasie wywiadu dla TVP Info nie wyglądał bowiem najlepiej.

Zaskakujący wygląd prezesa PiS w TVP

Kaczyński był przede wszystkim niezwykle blady. Jego twarz pokryto grubą warstwą makijażu, który łatwo było zauważyć nawet w telewizorze. Poza tym widzowie stwierdzili, iż polityk ewidentnie wypowiadał się z coraz większym trudem, jest szczuplejszy i stracił sporo włosów. Nie wiadomo, czy przedstawiciele PiS odniosą się do tych podejrzeń. Czy rzeczywiście ukrywają oni poważną chorobę przełożonego? Tego być może dowiemy się już wkrótce.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kaczyński ujawnił wszystko! Zdradził co stanie się z Dudą
  2. Andrzej Duda podpisał nowelę ustaw o sądownictwie
  3. Będzie wojna z PiS! Rydzyk zakłada partię, wystartuje w wyborach
  4. Rząd nas okłamał! Rytualny ubój w Polsce: zakazu nie będzie, ustawa wycofana
Jarosław Kaczyński Fot. Screen TVP Info Jarosław Kaczyński Fot. Screen TVP Info Jarosław Kaczyński Fot. Screen TVP Info
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News