Jarosław Kaczyński trafił do szpitala! Politycy PiS przerażeni, nie wiedzą co się stało

Jarosław Kaczyński trafił do szpitala! Politycy PiS przerażeni, nie wiedzą co się stało Źródło:

Ze zdrowiem Jarosława Kaczyńskiego nie jest najlepiej. Już od dłuższego czasu dochodzą do nas kolejne informacje o fatalnym stanie prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Kaczyński znowu trafił do szpitala. Politycy jego partii martwią się o przyszłość lidera.

Politycy Prawa i Sprawiedliwości próbują robić dobra minę do złej gry, jednak fakty mówią same za siebie. Jeszcze w tym miesiącu Kaczyńskiego dręczyła choroba, przez którą nie pokazywał się publicznie aż tydzień.

Politycy PiS w rozpaczy

Teraz prezes po raz kolejny trafił do szpitala, a jego współpracownicy są kompletnie zdezorientowani i przerażeni. Wiedzą, że jeśli Kaczyńskiego zabraknie, to los Prawa i Sprawiedliwości może potoczyć się naprawdę fatalnie. Nawet rzecznik rządu Beata Mazurek nie ma pojęcia, co dzieje się z prezesem - Nie wiem nic  - powiedziała mediom. Przyznała jednak, że faktycznie Kaczyński trafił do Wojskowego Instytutu Medycznego z Centralnym Szpitalem Klinicznym Ministerstwa Obrony Narodowej – szpitala w Warszawie zlokalizowanego przy ul. Szaserów 128
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News