Jarosław Kaczyński trafił do szpitala!

Jarosław Kaczyński trafił do szpitala!

To wiadomości z ostatniej chwili. Od dwóch dni Polska mówi o tym, że Jarosław Kaczyński musi poruszać się o kulach z powodu strasznego bólu w kolanie. Teraz media doniosły, że prezes PiS trafił do szpitala.

Jak poinformował "Fakt", Kaczyński został przewieziony przez swych współpracowników do szpitala przy ul. Szaserów w Warszawie. Trafił tam z wielką walizką, więc najpewniej nie jest to krótka, kontrolna wizyta.

Jarosław Kaczyński w szpitalu

Jak informowaliśmy jakiś czas temu, prezes Prawa i Sprawiedliwości cierpi na zwyrodnienie kolana. Lekarze proponowali mu ponoć operację, jednak do tej pory z niej rezygnował. Obecnie wszystko wskazuje na to, że polityk ostatecznie przejdzie zabieg. Jeżeli tak się stanie, pozostanie w szpitalu przez około 2 tygodnie.

Poważne problemy zdrowotne polityka

Jak więc widać, pomoc w postaci kul ortopedycznych nie wystarczyła. Ból w kolanie prezesa PiS był zbyt silny, a przed nim przecież długa i wyniszczająca kampania wyborcza, w której będzie promował kandydatów swego ugrupowania. Nie może więc pozwolić sobie na chwile słabości. Więcej informacji wkrótce, prosimy aktualizować stronę.ZOBACZ TAKŻE:
  1. „To oni chcieli śmierci Leppera”. Jackowski nie ma wątpliwości
  2. Posłanka przyłapana kompletnie pijana. Musieli ją schować przed dziennikarzami
  3. To była ustawka?! KSIĄDZ kazał Agacie Dudzie iść do niepełnosprawnych
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News