Jarosław Kaczyński postanowił zareagować na oburzającą wypowiedź swojego posła. Dzisiaj Dominik Tarczyński zwrócił się do Jacka Protasiewicza, nazywając go idiotą. Poseł PiS nie zważał na upomnienia Marszałka Sejmu, oburzenie obecnych, a nawet wyłączony mikrofon. Prezes wpadł w szał i jednoznacznym gestem pokazał, co myśli o wypowiedzi swojego współpracownika. Czy Tarczyński zakończy polityczną karierę?

Jarosław Kaczyński nie wytrzymał i w emocjonującym geście pokazał, że Dominik Tarczyński przesadził. Ten drugi, postanowił z mównicy sejmowej powiedzieć, co myśli o Jacku Protasiewiczu.

Dominik Tarczyński zapłaci karierą za swoją wypowiedź. Jarosław Kaczyński wpadł w prawdziwy szał

Dominik Tarczyński – jeden z najbardziej kontrowersyjnych polityków Prawa i Sprawiedliwości dzisiaj przekroczył granicę. Stojąc na mównicy, odniósł się do wcześniejszej wypowiedzi Protasiewicza.

– W ramach posiedzenia Sejmu teraz ten idiota obraził Polaków mówiąc o nich, że są rasistami. Polacy, dumni Polacy, którzy będą szli w marszu, to nie są ani rasiści, ani faszyści, a ten idiota od dwóch winek na niemieckim lotnisku obraził Polaków – powiedział Tarczyński w Sejmie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Służba Ochrony Państwa kompromituje Polskę! Tragiczne wpadki formacji

Wypowiedź posła oburzyła zarówno obecnych na sali polityków, jak i wyraźnie zdenerwowała PiS i prezesa. Jarosław Kaczyński „przywołał” do siebie Tarczyńskiego i wyraźnie krzyczał na mężczyznę. Chwilę później, jednoznacznym gestem pokazał politykowi, aby odszedł.

Wszystko zarejestrowały kamery sejmowe. Dziennikarze natychmiast zaczęli komentować sytuację i udostępniać wideo, które zarejestrowały ten moment.

Nie wiadomo jednak, czy wobec Tarczyńskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje partyjne. Prezes PiS zazwyczaj powstrzymuje emocje, dziś jednak wyraźnie się zdenerwował.

ZOBACZ TAKŻE:

    1. „PiS ma ogłosić STAN WYJĄTKOWY w Warszawie!” „Furia po zakazie Marszu Niepodległości
    2. W weekend czeka nas totalny chaos w całym kraju! PiS nie wie co robić
    3. Nie żyje matka Marcina Mellera. Tarczyński dał popis chamstwa: Można ją olać
    4. Zamykają je żywcem w “grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
    5. Znaki zodiaku, które są cudownymi partnerkami

Dlaczego Jarosław Kaczyński się nie ożenił? 9 pilnie strzeżonych sekretów prezesa PiS

ŹRÓDŁOtwitter.com

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl