Jarosław Kaczyński ponownie znalazł się na językach opinii publicznej. Prezes PiS na sali sejmowej zrugał bowiem Dominika Tarczyńskiego, po czym wykonał w jego kierunku bardzo stanowczy gest dłonią. Ekspert od czytania z ruchy warg wreszcie ujawnił, co poseł usłyszał od przełożonego.

Jarosław Kaczyński rzadko publicznie ujawnia swe negatywne emocje. Polityk nie daje się raczej wyprowadzać z równowagi, chociaż parlamentarzyści mogli już zobaczyć wściekłe wydanie prezesa Prawa i Sprawiedliwości w czasie jego pamiętnej wypowiedzi o „zdradzieckich mordach”.

Co Jarosław Kaczyński powiedział Dominikowi Tarczyńskiemu? W sieci zawrzało

Poseł nie zdołał jednak utrzymać emocji na wodzy, kiedy Dominik Tarczyński nazwał Jacka Protasiewicza z mównicy sejmowej „idiotą”. Kiedy marszałek Marek Kuchciński wyłączył parlamentarzyście mikrofon, ten musiał wrócić na swoje miejsce. Wtedy przywołał go jednak bardzo szybko Jarosław Kaczyński, który nie zamierzał pozostać obojętny na sejmowe poczynania współpracownika.

Polityk zrugał Tarczyńskiego i gestem dłoni nakazał mu odejść. Poseł odszedł do ławy, wyglądając jakby po chwili miał się rozpłakać. Wyborcy zastanawiali się więc, co usłyszał od politycznego przełożonego, który wydawał się naprawdę wściekły.

Dziennikarze portalu Gazeta.pl zdecydowali się więc zapytać eksperta od czytania z ruchu warg, co Kaczyński powiedział Tarczyńskiemu po jego głośnym wystąpieniu. Bez wątpienia nie były to miłe i spokojne słowa, o czym świadczyła także reakcja posła.

– Zrozumiałem tylko słowa ‚po cholerę panie…’, reszty nie da się odczytać – ujawnił specjalista, a jego opinia wywołała ogromne emocje wśród internautów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Małgorzata Wassermann pokazała swoją prawdziwą twarz! Takiej jej nie znaliśmy

Jak internauci zareagowali na zgrzyt między Tarczyńskim i Kaczyńskim?

Wielu z nich było zdziwionych, że Jarosław Kaczyński zwrócił się do współpracownika w tak stanowczy, niezbyt przyjazny sposób. Prezes PiS rzadko daje się wyprowadzić z równowagi, jednak tym razem ewidentnie poniosły go negatywne emocje. Trudno się temu dziwić – zachowanie Dominika Tarczyńskiego nie zadziałało raczej najlepiej na sferę wizerunkową partii rządzącej.

„Nie słowa były tu najważniejsze. Gest prawą ręką oznajmiający: odejdź, bardzo musiał zaboleć tego debila. Scena przypominała dialog mafijny szefa z karconym żołnierzem”; „Kaczyński to ten, który obrażał społeczeństwo??? Trafił swój na swego”; „Na początku powiedział: Chodź tu, chodź… a na końcu ‚idź na miejsce’. Jak w przedszkolu” – pisali także internauci w komentarzach na jednym z portali informacyjnych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polski ksiądz bił i molestował małych chłopców. Spotkała go zasłużona kara
  2. Krowy znalazły na pastwisku morskie zwierzątko. Skąd ten malec się tam wziął?
  3. ALE WSTYD! Minister PiS przeprasza za Pawłowicz, będą o tym mówić latami!
  4. Znaki zodiaku, które są najbardziej zdystansowane i CHŁODNE
  5. Merkel zamarła z wrażenia! Tusk powiedział Orbanowi prawdę w twarz

Popierasz Jarosława Kaczyńskiego?

Loading ... Loading ...

Dlaczego Jarosław Kaczyński się nie ożenił? 9 pilnie strzeżonych sekretów prezesa PiS