Tajne spotkanie prezesa PiS. Tym razem nie na Nowogrodzkiej

Tajne spotkanie prezesa PiS. Tym razem nie na Nowogrodzkiej Źródło: screen/youtube/Newsweek Polska

Jarosław Kaczyński ma teraz wiele problemów na głowie. Raz po raz wychodzą na jaw kolejne afery zarówno wokół niego, spółki Srebrna, jak i Telewizji Polskiej, a teraz zauważono jego kolejne, podejrzane zachowanie. Okazuje się, że prezes PiS miał tajne spotkanie i to nie na Nowogrodzkiej, jak to bywało do tej pory. 

Jarosław Kaczyński w ostatnich tygodniach nie ma ani chwili odpoczynku. Raz po raz wybuchają wokół niego kolejne skandale, które podkopują wizerunek zarówno samego polityka, jak i rządu oraz partii PiS. Po głośnych aferach TVP pojawiły się tzw. Taśmy Kaczyńskiego związane ze spółką Srebrna, które postawiły prezesa w bardzo niekorzystnym świetle. Teraz po raz kolejny zaobserwowano jego podejrzane działania, które mogą prowadzić do czegoś bardzo poważnego. Jarosław Kaczyński kolejny raz uczestniczył w tajnym spotkaniu, które jednak wyśledzili dziennikarze. Co ciekawe, nie odbyło się ono tradycyjnie przy Nowogrodzkiej, a w wyjątkowo zagadkowym miejscu.

Jarosław Kaczyński na kolejnym tajnym spotkaniu

Tajne spotkania w ostatnim czasie są niezwykle modne w naszym rządzie. Raz po raz zwołują je różni wysoko postawieni politycy, rzadko się jednak zdarza, by to Jarosław Kaczyński był przez kogoś zapraszany - zwykle to on zaprasza do siebie, na Nowogrodzką. Tym razem jednak stało się inaczej. Prezes PiS spotkał się w kamienicy przy Alei Róż ze Zbigniewem Ziobro. Sprawę ujawnili dziennikarze "Faktu", a samo miejsce jest o tyle intrygujące, że choć widać tam tabliczkę "Ministerstwo Sprawiedliwości", nie jest to siedziba resortu. - W 2016 roku Ziobro zarządził tam generalny remont i od tego czasu budynek jest praktycznie wyłączony do osobistego użytku kierownictwa resortu - twierdzi w rozmowie z "Faktem" jeden z prokuratorów. Inna osoba dodaje, iż Ziobro zrobił sobie tam "drugi gabinet", do którego wstęp mają jedynie ściśle określone osoby. W tej sytuacji tym bardziej dziwi, iż szef partii koalicyjnej spotyka się tam z liderem PiS.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Po co Kaczyński spotkał się z Ziobro?

Zaraz po potwierdzeniu informacji o nieformalnym spotkaniu pojawiło się wiele teorii na jego temat. Część osób twierdzi, iż ma to związek z doniesieniem Geralda Birgfellnera do prokuratury, Ziobro w końcu jest prokuratorem generalnym. Rzecznik PiS jednak twierdzi inaczej. -  Rozmowa dotyczyła ustaw, które mają być kierowane pod obrady Sejmu z uwagi na różnice zdań pojawiające się w naszym środowisku na ich temat - twierdzi Beata Mazurek. Rzecznik resortu sprawiedliwości informuje, że rozmawiano o "dwóch projektach ustaw". - Pierwszy dotyczy ścigania na drodze karnej nie tylko osób fizycznych, lecz także firm, gdy dochodzi do łamania prawa - mówi. Drugi dotyczyć miał podobno wprowadzenia "przepisów antylichwiarskich". - Ponadto tematem rozmowy były uzgodnienia kandydatów obu partii na listach wyborczych do Parlamentu Europejskiego - dodaje na koniec. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Fani NIE MOGĄ UWIERZYĆ. Ujawniono tożsamość matki Barbary Kurdej-Szatan!
  2. SZOKUJĄCY sekret Huberta Urbańskiego! Chodzi o jego rodzinę, Polacy będą W SZOKU!
  3. Dorota Szelągowska da niezapomniane show. Remont kuchni Gesslera żywo zaciekawił fanów
  4. Gwiazda TVP kieruje się dietą pochodzącą z Biblii. Wygląda niesamowicie
  5. Co się dzieje z Markowskim? Żyje jak XVI-wieczny chłop
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Fakt Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News