Co planują? Kaczyński i Morawiecki przyłapani na tajnej naradzie

Co planują? Kaczyński i Morawiecki przyłapani na tajnej naradzie

Jarosław Kaczyński, będąc szefem partii, która aktualnie rządzi w naszym kraju, musi cały czas pozostawać w kontakcie ze swoimi ludźmi w rządzie. Ostatnio prezes PiS został przyłapany na tajnej naradzie.

Jarosław Kaczyński bez wątpienia na ten moment jest najbardziej wpływową osobą w polskiej polityce. Każda ustawa czy projekt, który przechodzi przez Sejm, musi być zatwierdzony przez Kaczyńskiego. Jednak on sam pozostaje w cieniu, stając się prawdziwą szarą eminencją w polskiej polityce. Jednak wydarzenia, które miały miejsce w tym roku utrudniły prezesowi kontakt z członkami rządu i musiał na jakiś zrezygnować z polityki. Jednak teraz, gdy jego forma się poprawiła, Kaczyński stara się nadrobić dawne zaległości.

Jarosław Kaczyński przyłapany na tajnej naradzie

Po dzisiejszych, dość skromnych zresztą, obchodach miesięcznicy smoleńskiej Jarosław Kaczyński został przyłapany na tajnej naradzie z Mateuszem Morawieckim i Mariuszem Błaszczakiem. Cała rozmowa trwała kilkanaście minut i miała miejsce w limuzynie prezesa PiS. Zdarzenie zostało zauważone i zarejestrowane przez dziennikarzy Polsat News. Nie jest wiadome, jaki był temat tych rozmów, jednak trudno oczekiwać, że politycy dyskutowali na tematy prywatne. Gdyby faktycznie tak było, to przecież nie chowaliby się w limuzynie okrążonej przez ochroniarzy. Po skończonej dyskusji wszyscy rozeszli się do swoich samochodów i bez słowa odjechali. Pierwsze skojarzenie, jakie nasuwa się na myśl to spotkania z prezesem podczas jego pobyty w szpitalu. Wtedy właśnie Kaczyński podejmował najważniejsze decyzje ze swojego szpitalnego łóżka i przekazywał swoim najbardziej zaufanym ludziom. Wygląda na to, że potajemne narady Kaczyńskiego nadal trwają i patrząc na to, z jakimi osobami one przebiegają, to możemy być pewni, że PiS planuje kolejny ruch. Ciężko stwierdzić co mogłoby być tak istotnym przedsięwzięciem. Możliwe jest również, że rozmowa dotyczyła afery taśmowej, w której brał udział premier Morawiecki.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ W ostatnich dniach afera taśmowa ponownie wróciła do polskich mediów, co tylko jeszcze bardziej podkopało stanowisko Morawieckiego. W takim wypadku nawet wskazana by była interwencja Kaczyńskiego, ponieważ Morawiecki jako oficjalny szef rządu jest jednym z głównych polityków PiS. W ten sposób, jeżeli on sam jest o coś podejrzewany, traci na tym cała partia. screen twitter.comNajlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus nie trafi do rodzin! Państwo jest bezradne
  2. To już za wiele! Morawiecki obraził Polaków: „Są tacy głupi, że to działa”
  3. Szydło upokorzyła publicznie starszego schorowanego mężczyznę. Wstyd!
źródło: radiozet.pl Następny artykuł