Kaczyński okrutnie poniżył Szydło. Została zdegradowana
Malwina Kossela - 28 Czerwca 2018

Kaczyński okrutnie poniżył Szydło. Została zdegradowana

Kiedyś Jarosław Kaczyński i Beata Szydło grali do jednej, politycznej bramki. Wszystko się jednak zmieniło, kiedy polityk przestała być premierem. Prezes PiS znowu poniżył Szydło - została zdegradowana.

Wczoraj odbyło się posiedzenie Sejmu, które zwołane zostało w celu ekspresowej zmiany ustawy o IPN pod naciskami Izraela i USA. Jednak jak większość posiedzeń w naszym kraju, to również obfitowało w ciekawostki.

Jarosław Kaczyński poniżył Szydło

Najciekawsze było to... gdzie kto siedział! Beata Szydło była kiedyś ulubienicą Jarosława Kaczyńskiego. Wszystko zmieniło się w momencie, w którym polityk została zdegradowana ze stanowiska premiera. Od tego momentu ich wzajemne relacje nie układają się najlepiej. Jest to bardzo mocno widoczne. Jarosław Kaczyński po raz kolejny okrutnie poniżył byłą szefową rządu. - Wczoraj Beata Szydło siedziała nie z innymi wicepremierami w pierwszym rzędzie, ale w drugim – napisał politolog i były europoseł Marek Migalski na Twitterze. Roszady w sejmowych ławach nazywa on "ciekawostką kremlinologiczną". Nawiązuje do tego, że w sowieckiej Rosji miejsce w otoczeniu przywódcy miało szczególne znaczenie. Te tradycję Rosja kultywuje do dziś. Jarosław Kaczyński poniżył Szydło usadzając ja w ten sposób. Z innych ciekawostek dotyczących tego, jak siedzieli w Sejmie politycy obozu rządzącego, to w pierwszym sejmowym rzędzie nieobecnego na posiedzeniu prezesa Prawa i Sprawiedliwości zastąpił... Marek Suski. Widać w nim wielkie polityczne ambicje, o przypadku w tej kwestii nie może być mowy.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Stało się! KE bezlitośnie ukarze Polskę, PiS przerażony
  2. Już nie 500 plus a 5000 plus! Musicie spełnić tylko jeden warunek
  3. Burda w Sejmie! PiS podjął decyzję, opozycja wściekła
  4. Lewandowski w kolejnej reklamie! Polacy rozpętali piekło
  5. Przeszłość Marty Kaczyńskiej, o której nikt nie wie. Twarde FAKTY, z tym nie można dyskutować
michalikPogięło ich! Polscy duchowni osiągnęli szczyt szaleństwaCzytaj dalej
prl_wstepPamiętasz jeszcze te czasy? PRL na uciesznych MEMACHCzytaj dalej
Źródło: natemat.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News