Ujawniono szpitalne sekrety Kaczyńskiego. Polacy będą wściekli

Ujawniono szpitalne sekrety Kaczyńskiego. Polacy będą wściekli Źródło: fot. pixabay.com; flickr.com

Jarosław Kaczyński od czwartku z krótką przerwą przebywa w szpitalu. Teraz na jaw wychodzą szpitalne sekrety prezesa PiS. Każdy, kto chociaż raz musiał spędzić w szpitalu państwowym kilka dni, będzie wściekły jak to przeczyta.

Wojskowy Instytut Medyczny przy ul. Szaserów w Warszawie jest placówką publiczną. Leczą się tam nie tylko oficjele, ale także zwykli pacjenci. Ciekawe jednak, czy są traktowani podobnie, jak prezes PiS.

Jarosław Kaczyński w szpitalu. Polacy będą wściekli

Pierwsze dni spędzone przez Kaczyńskiego w szpitalu wiązały się z licznymi spekulacjami na temat możliwych innych chorób prezesa. Było to spowodowane faktem, że Kaczyński nie leżał na ortopedii, choć oficjalnie do szpitala trafił z powodu choroby kolana. Szybko wyjaśniło się, dlaczego tak było. Otóż szpital na ul. Szaserów na oddziale Gastroenterologii, Endokrynologii i Chorób Wewnętrznych ma salonkę VIP, w której zameldowany został prezes. W czasie, kiedy wielu polskich pacjentów musi leżeć na korytarzach z powodu braku wolnych miejsc w salach, prezes wygodnie wylegiwał się w salonce VIP. To jednak nie wszystko. Wielokrotnie głośno w mediach było o szpitalnych dietach. Pacjenci, którzy mają w szpitalach odzyskiwać zdrowie i siły, są tam niemalże głodzeni. Dostają w ramach śniadań i kolacji np. jedną kromkę chleba albo parówkę, zaś na obiad jedno danie, które jest często nieokreśloną papką. Prezes Jarosław Kaczyński ma zaleconą dietę lekkostrawną. We wtorek na śniadanie, na które obudzony został o 8, podano mu zupę mleczną. Na obiad dostał krupnik i pieczeń, zaś na kolację - kanapki i kisiel.

Kaczyński jest chory. To koniec jego kariery politycznej?

Od czwartku w ubiegłym tygodniu Jarosław Kaczyński jest w szpitalu z powodu nieznośnego bólu kolana. Kontuzji nabawił się najprawdopodobniej jeszcze w zeszłym roku podczas wakacji. Teraz wiele wskazuje na to, że konieczna będzie operacja kolana, a po niej długotrwała rehabilitacja. Chociaż współpracownicy lidera partii rządzącej życzą mu jak najlepiej, pojawia się coraz więcej głosów sugerujących, że Jarosław Kaczyński usunie się w cień. Jego miejsce ma zająć Joachim Brudziński, obecny minister spraw wewnętrznych lub premier Mateusz Morawiecki. Ta roszada może jednak poważnie zaszkodzić Prawu i Sprawiedliwości. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Przyszłość Kaczyńskiego będzie dla niego koszmarem? Polacy nie mają wątpliwości
  2. Szydło nagle pojechała do szpitala. Tajemnicza wizyta
  3. Mateusz Morawiecki skłamał? Renta wzrosła o 3 RAZY MNIEJ niż zapowiadał
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News