Szokujące pogłoski mediów: "Kaczyński jest w śpiączce?!". Nocna narada PiS

Szokujące pogłoski mediów: "Kaczyński jest w śpiączce?!". Nocna narada PiS

Media obiegła szokująca i nieprawdopodobna informacja. Według doniesień m.in. naTemat i Faktu, w kuluarach politycznych krążą pogłoski, iż prezes PiS, Jarosław Kaczyński ma znajdować się w śpiączce. Dzisiejszej nocy przy szpitalnym łóżku lidera "Dobrej Zmiany" odbyła się specjalna narada, która miała pozostać tajemnicą. Niestety, dla polityków, na miejscu czuwali fotoreporterzy.

Jarosław Kaczyński od dłuższego czasu pozostaje w szpitalu i nie pokazuje się publicznie. Jak twierdzą oficjalnie członkowie partii, prezes PiS dochodzi tam do siebie po operacji kolana, która ma przywrócić mu sprawność. Jak się jednak okazało, przy ul. Szaserów odbyło się bardzo ważne, nocne spotkanie z udziałem premiera Polski, Mateusza Morawieckiego. Chociaż Kaczyński w ostatnim czasie znacząco podupadł na zdrowiu, wciąż ma silną ręką przewodzić swojej partii. Półoficjalnie na konsultacje do prezesa przybywają niezmiennie najważniejsze osoby w państwie.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: Gwiazda Klanu w szpitalu! Lekarze walczą o jej życie

Teraz w mediach zrobiło się naprawdę gorąco, ponieważ obiegła je informacja o tym, że prezes nie pokazuje się od dłuższego czasu, gdyż rzekomo pozostaje w śpiączce. Pisały o tym takie, jak naTemat czy też Fakt. To może być kolejna informacja tego typu co pogłoski, że Jarosław Kaczyński choruje na raka trzustki. Przedłużający się pobyt prezesa w szpitalu i jego milczenie oraz niepokazywanie się publicznie, tylko podsyca wszystkie pogłoski. Doniesienia stanowczo dementują ostatecznie zarówno bliscy posłowi politycy jego ugrupowania. Najprawdopodobniej informacja o śpiączce prezesa partii rządzącej to kolejna plotka, których w ostatnich czasach jest bardzo wiele.

Jarosław Kaczyński nie oddaje władzy

Tym razem dziennikarze zauważyli, że na kilkanaście godzin przed posiedzeniem Rady Ministrów Kaczyńskiego odwiedził premier Mateusz Morawiecki. Na zdjęciach z tego wydarzenia zauważyć możemy, że pora spotkania była naprawdę późna. Co ciekawe, politycy mieli jednak spędzić wspólnie aż 5 godzin. Prezes Prawa i Sprawiedliwości najwyraźniej czuje się więc zdecydowanie lepiej, co potwierdzają także jego najbliżsi współpracownicy.

Najnowsze informacje dotyczące polityka

- Stan jest lepszy, prezes zaczyna już chodzić o kulach - powiedział w rozmowie z "Faktem" informator związany z partią rządzącą. Warto zaznaczyć, że przybywając do szpitala Mateusz Morawiecki starał się ukrywać przed mediami. Ostatecznie nie udało mu się jednak odwiedzić Jarosława Kaczyńskiego i jednocześnie pozostać niezauważonym, a o nocnej naradzie premiera z prezesem dowiedziały się media. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ksiądz zszokował wszystkich. Podał datę śmierci Kaczyńskiego
  2. Posłanka PO PRZYŁAPAŁA dziennikarzy TVP. Krępująca sytuacja
  3. Zaatakował PiS. Prokuratura wsadzi go do psychiatryka
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News