Jarosław Kaczyński przebywa obecnie w szpitalu przy ul. Szaserów w Warszawie. Prezesa Prawa i Sprawiedliwości odwiedzili w nim już między innymi Andrzej Duda oraz Mateusz Morawiecki. Niewiele osób wie jednak o obecności kobiety, która czuwa przy jego łóżku.

Szef partii rządzącej trafił do szpitala z powodu poważnych problemów z kolanem. Już wkrótce ma przejść operację, która umożliwi mu prawdopodobnie udział w kampanii przed tegorocznymi wyborami samorządowymi.

Jarosław Kaczyński przyjmuje wyjątkowych gości

Warto zaznaczyć, że przy szpitalnym łóżku Kaczyńskiego przebywali już prezydent, czy też premier. Mieli spotkać się z prezesem PiS, aby zdać mu relację z tego, co obecnie dzieje się w Polsce.

Jednym z najważniejszych gości, którzy odwiedzili polityka, okazała się jednak kultowa już w naszym kraju Barbara Skrzypek. Pełni ona funkcję szefowej sekretariatu PiS oraz towarzyszy Kaczyńskiemu w codziennej pracy.

Nie tylko praca, ale także przyjaźń

Popularna pani Basia przyciągnęła uwagę opinii publicznej, gdy jej odwzorowanie stało się jedną z najważniejszych postaci „Ucha prezesa”. Dziś Skrzypek niezmiennie skupia się na dbaniu o Kaczyńskiego, nawet podczas trudnego pobytu w szpitalu.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyciekły skandaliczne listy! Mateusz Morawiecki jest SZANTAŻOWANY, wiemy przez kogo
  2. Protestujący w Sejmie mają dość! Wzywają do obalenia PiS
  3. Z ostatniej chwili: Historyczny przełom ws. Amber Gold! Wassermann właśnie ujawniła sensacyjną notatkę

Czy życzysz Jarosławowi Kaczyńskiemu powrotu do zdrowia?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Dlaczego Jarosław Kaczyński się nie ożenił? 9 pilnie strzeżonych sekretów prezesa PiS


Ale WSTYD! Największe wpadki słowne Jarosława Kaczyńskiego