Przyłapali ich, jak przewozili Kaczyńskiego ze szpitala. Widać, że ogromnie cierpi

Przyłapali ich, jak przewozili Kaczyńskiego ze szpitala. Widać, że ogromnie cierpi

Jarosław Kaczyński trafił 3 maja do jednego z warszawskich szpitali. Prezes Prawa i Sprawiedliwości przeszedł w nim szczegółowe badania, po czym został wypuszczony do domu. Na najnowszych zdjęciach widać jednak, że bardzo cierpi.

Kaczyński zmaga się ze zwyrodnieniem kolana. Od jakiegoś czasu porusza się więc o kulach ortopedycznych, bez których trudno byłoby mu chodzić.

Szczegóły choroby prezesa PiS

- Z tym kolanem to było tak, że prezesowi się pogorszyło po sierpniowej wspinaczce na Koziarz. Na szczyt można było wjechać samochodem, ale prezes wspinał się razem z m.in. szefem MSWiA, Joachimem Brudzińskim i europosłem PiS, Czesławem Hocem. To był błąd - ujawnił w rozmowie z "Super Expressem" jeden z polityków Prawa i Sprawiedliwości. Kaczyński trafił więc ostatecznie do szpitala przy ulicy Szaserów w Warszawie. Od jakiegoś czasu miał być namawiany przez lekarzy do operacji, jednak do zabiegu ostatecznie nie doszło, a polityk został wypuszczony do domu.

Jarosław Kaczyński opuścił szpital

Odwieźli go oczywiście współpracownicy, którzy nieśli za posłem jego walizkę. Kaczyński z trudem poruszał się o kulach i musiał się podpierać o swych towarzyszy. Nie wiadomo, kiedy prezes Prawa i Sprawiedliwości przejdzie potrzebną mu obecnie operację. Wszystko wskazuje bowiem na to, że w najbliższej przyszłości skupi się przede wszystkim na pomocy członkom swej partii w walce o samorządowe stanowiska. Jarosław Kaczyński Fot. Screen SE.pl  1. Prokuratura ściga dziennikarza za prawdę o śmierci Igora Stachowiaka. Szokujące ustalenia
  2. Bijatyka na spotkaniu z Morawieckim! Premier musiał uciekać
  3. Wstrząsający apel matki z Sejmu. „Proszę o eutanazję dla mnie i mojego syna”
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu