Kaczyński niknie na naszych oczach. Szokujące zdjęcie ujrzało światło dzienne

Kaczyński niknie na naszych oczach. Szokujące zdjęcie ujrzało światło dzienne Źródło: Fot. YouTube/MASAKRACJA

Już kilka tygodni temu, gdy Kaczyński przebywał jeszcze w szpitalu, jego zdjęcia zszokowały wszystkich Polaków. Prezes partii rządzącej wyglądał mizernie, a jego wizerunek wzbudzał wątpliwości, czy aby na pewno powodem pobytu jest chore kolano. Teraz, po jego wyjściu, pojawiają się nowe zdjęcia zrobione przez reporterów. Nic dziwnego, że Jarosław Kaczyński nie chce się pokazywać publicznie - jego wygląd przeraża.

Nowe zdjęcie prezesa ujrzało światło dzienne! Nikt nie spodziewał się, że po kontuzji kolana można wyglądać na tak wykończonego i zmarnowanego. Jarosław Kaczyński jest wychudzony, ma mocno podkrążone oczy, a jego skóra stała się szara i obwisła. Po jego mimice twarzy można również stwierdzić, że prezes PiS bardzo cierpi i odczuwa nieustanny ból. Chodząc musi się wspierać laską, a wychodząc z samochodu niebezpiecznie się pochyla, jakby za chwilę mógł się przewrócić.

Jarosław Kaczyński w tragicznym stanie - co tak naprawdę mu dolega?!

Wyciekłe do mediów zdjęcia tylko wzmacniają podejrzenia i spekulacje internautów. Ze zdrowiem Kaczyńskiego może być znacznie gorzej, a chore kolano jest tylko przykrywką do poważniejszej choroby. - A może rak trzuski a nie kolanko ... płakał nie będę i na wawelu nie pozwolę położyć ....psychopacie ..... - pisze jeden z przeciwników PiS. - Widzieli Państwo Pana Jarosława? Czy widzieliśmy to samo? Czy Państwo myślą to co ja myślę??? - dodał swój głos w tej sprawie Tomasz Lis. Jak widać, on też jest pełen wątpliwości w sprawie choroby Kaczyńskiego. Obecnie Jarosław Kaczyński nie pokazuje się publicznie, nie uczestniczy w większości obrad. Mimo to posłowie jego partii twierdzą, że ma bardzo duży wpływ na politykę w kraju i wszelkie decyzje zależne są od jego głosu. screen: Twitter Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Rosjanie zadrwili z Macierewicza! Jest ostateczna decyzja ws. Smoleńska
  2. Gersdorf właśnie wyciągnęła asa z rękawa! PiS NIE MOŻE ruszyć sądów
  3. Wybuch groźnej epidemii w polskim województwie! Śmiertelna choroba, setki zarażonych
  4. Psy, które nie uczulają. Lista i galeria
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News