Nie żyje najbliższa kobieta szefa PiS. Kaczyński właśnie pogrążył się w głębokiej żałobie
Mikołaj Pilecki - 8 Grudnia 2018

Nie żyje najbliższa kobieta szefa PiS. Kaczyński właśnie pogrążył się w głębokiej żałobie

Jarosław Kaczyński pogrążył się dziś w głębokiej żałobie. Po długiej walce z nowotworem zmarła najbliższa mu kobieta. Znana posłanka Prawa i Sprawiedliwości i bliska współpracowniczka jego prezesa zmarła dziś po południu.

Jarosław Kaczyński stracił dziś bardzo bliską mu osobę. Po długiej walce z rakiem zmarła Jolanta Szczypińska, posłanka na Sejm i prominentna działaczka PiS. Kilka dni temu do mediów dotarły informacje o tym, że polityk trafiła do szpitala. Smutne informacje o jej śmierci podała kilka chwil temu Telewizja Polska. Śmierć skomentowała już rzeczniczka PiS Beata Mazurek. - Będziemy ją zawsze wspominać i pozostanie w naszej pamięci - powiedziała.

Jarosław Kaczyński pogrążył się w głębokiej żałobie

Jolanta Szczypińska współpracowała z prezes PiS od samego początku lat 90. Jedna z założycielek NSZZ w służbie zdrowia, uczestniczyła w powstawaniu struktur Porozumienia Centrum. Była doświadczoną parlamentarzystką, która do Sejmu weszła podczas IV kadencji. Za czasów rządów PO zasłynęła odmową leczenia swojej choroby nowotworowej w akcie solidarności z innymi chorymi, którzy muszą czekać długo w kolejce i przez to nie otrzymują odpowiedniej opieki lekarskiej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Czterej pancerni i pies"Czterej pancerni i pies": Jak oni się zmienili! Niektórych aktorów nie poznacieCzytaj dalej
Jarosław Kaczyński przebywa obecnie w Jachrance, gdzie odbywa się wyjazdowe zebranie najważniejszych polityków Prawa i Sprawiedliwości. Smutna wiadomość już tam zdążyła już tam dotrzeć. Prezes partii nie zabrał jeszcze głosu w tej sprawie.

Na co chorowała zmarła dziś posłanka?

Kilka lat temu Szczypińska chorowała na groźny nowotwór, lecz jej obecne problemy nie były związane z rakiem. Posłanka trafia do szpitala z powodów powikłań po zabiegu urologicznym. Stan polityk bardzo szybko stał się poważny. Lekarze musieli wprowadzić żywienie pozajelitowe. Niestety dziś, zaledwie kilkadziesiąt minut temu, Jolanta Szczypińska zmarła w wieku 61 lat.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Skandal! Andrzej Duda promuje tekst o tym, że Unia Europejska to IV Rzesza
  2. Ile zarabia Mateusz Morawiecki? Największa tajemnica premiera odkryta
  3. Jolanta Kwaśniewska UKRYŁA córkę. 10 lat nikt o tym nie wiedział
  4. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej TOKSYCZNYCH par
  5. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
Agata DudaAgata Duda niewiele mówi o sobie. Przecieki z jej otoczenia zadziwiają!Czytaj dalej
źródło: Telewizja Polska
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News