Jarosław Kaczyński okazał łaskę szczupakowi i wypuścił go wolno

Jarosław Kaczyński okazał łaskę szczupakowi i wypuścił go wolno Źródło: twitter,com

Jarosław Kaczyński kontynuuje ocieplanie wizerunku przed wyborami. Polityk Prawa i Sprawiedliwości nie dość, że zdecydował się na wystąpienie w programie "Pytanie na Śniadanie", to jeszcze pokazał swoje wielkie zamiłowanie do wędkowania. Prezes partii rządzącej odniósł nawet sukces, łowiąc dwa duże szczupaki, które jednak zdecydował się puścić wolno.

Jarosław Kaczyński to postać wyjątkowo tajemnicza. Polityk PiS przez większość czasu budował swój wizerunek "ojca narodu" w którym nie było miejsca na odpoczynek, a ciężką pracę. Jak się okazuje, sędziwy już polityk coraz częściej pozwala sobie na odrobinę odpoczynku. W niedzielę szef PiS udał się na ryby i grilla z Joachimem Brudzińskim, co zostało udokumentowane. W trakcie połowu były premier złowił nawet dwa szczupaki, które jednak wypuścił wolno.

Jarosław Kaczyński odpoczywa na grillu

Szef PiS, który od zawsze deklarował swoje przywiązanie do natury postanowił spędzić trochę czasu po konwencji swojej partii ze swoim partyjnym kolegą - Joachimem Brudzińskim. Szef MSWiA w rządzie Mateusza Morawieckiego wraz z szefem swojej partii pozwolili sobie na chwilę oddechu przed wyborami i cieszyli się wspólnie urodą Pomorza Zachodniego. Nie zabrakło grillowania i wypłynięcia łódką na wodę, gdzie prezes udowodnił, że wie co nieco o wędkowaniu. Po złowieniu dwóch szczupaków, polityk PiS wypuścił je darującym im wolność.

Dzisiejsza wizyta Jarosława Kaczyńskiego na Pomorzu Zachodni dla dwóch złowionych szczupaków była wyjątkowo szczęśliwa - napisał na swoim Twitterze szef MSWiA publikując zdjęcia z połowu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Prezes PiS nie jest tak surowy, jak mogłoby się wydawać?

Opozycja jak tez współpracownicy Jarosława Kaczyńskiego od zawsze mówili, że prezes jest osobą bardzo skrytą i budzącą respekt. Zdjęcia, prezentujące szefa PiS w bardziej prywatnych okolicznościach wskazują jednak na coś zupełnie innego. Jak sam były premier mówił w "Pytaniu na Śniadanie", czasy, w których wyłącznie pracował, się skończyły i z wiekiem coraz bardziej pozwala sobie na odpoczynek. Jak sam wyznał, ma też wielką słabość do grillowania, uraz uwielbia dobrze podjeść.

- Lubię grill, jeśli jest okazja. Najbardziej lubię jeść. Jestem Polakiem z krwi i kości Lubię bigos, placki kartoflane, pierogi ruskie. Lubię kiełbasę z grilla. - wyliczał Kaczyński przed kamerami TVP.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Okropna i druzgocąca tragedia w życiu Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarz TVP stracił najważniejszą osobę w swoim życiu
  2. To, co zrobiła Marta Kaczyńska po porodzie przekroczyło wszelkie ludzkie granice! Niewiele Polek zdobyłoby się na coś takiego. Będziecie w szoku!
  3. Prorok z zagranicy przeraził Polaków. Zapowiada nagłą zagładę milionów ludzi, wkrótce ma wydarzyć się najgorsze
  4. Nadchodzi prawdziwa groza. Nawet tragedie i katastrofy z wizji Jackowskiego są mniej przerażające
  5. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj
  6. Potężne trzęsienie ziemi!

Źródło: TVN 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News