Bardzo smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Dziennikarze go śledzili i dowiedzieli się co robił

Bardzo smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Dziennikarze go śledzili i dowiedzieli się co robił Źródło: youtube.com/Telewizja Republika

Jarosław Kaczyński jest niezwykle zajętym człowiekiem. Jednak nawet przewodniczący partii rządzącej musi kiedyś znaleźć czas na spędzenie świąt z rodziną. Tegoroczne święta były jednak dla niego wyjątkowo smutne.

Jarosław Kaczyński, jako osoba rozpoznawalna w całej Polsce praktycznie nie może wyjść z domu, by nie zostać rozpoznanym przez ludzi na ulicy. Jest wielu celebrytów lub polityków, którym taki stan rzeczy zdecydowanie odpada, jednak są pewne momenty, gdy każdy potrzebuje odrobiny prywatności.

Święta Wielkanocne to czas kiedy spory polityczne należy odłożyć na bok, a każdy powinien skupić się przede wszystkim na swoich najbliższych. Prezes Prawa i Sprawiedliwości przez większość czasu ma problemy z zachowaniem swojej anonimowości, dlatego też stara się nie pokazywać bez powodu w miejscach publicznych. Tym razem, podczas świąt nie mógł jednak tego uniknąć. I, jak można było się spodziewać, natychmiast został zauważony przez dziennikarzy, którzy nie mogli nie wykorzystać okazji by sfotografować polityka.

Jarosław Kaczyński nie może zaliczyć tych świąt do zbyt udanych?

Jak w każdej polskiej rodzinie, tak samo święta wyglądają u prezesa Prawa i Sprawiedliwości. W Wielką Sobotę, z samego rana wierni święcą pokarmy w lokalnych świątyniach, aby podczas śniadania wielkanocnego postawić je na stole. Podobnie Jarosław Kaczyński udał się z koszykiem ze święconką. Towarzyszyły mu oczywiście osoby, których zadaniem jest ochrona najważniejszych osób w państwie. Jednak nawet w drodze do kościoła polityk nie mógł uniknąć dziennikarzy, którzy zaczęli robić mu zdjęcia.

Po poświęceniu pokarmów z pewnością miłą niespodzianką musiał być fakt, że kilka osób poprosiło go o wspólne pozowanie do zdjęcia. To wydarzenie być może nieco przyćmi smutny fakt, że to już kolejne święta bez kilku najważniejszych osób w jego życiu - ukochanej mamy, brata oraz bratowej. Oczywiście nieustannie towarzyszyli mu dziennikarze, co musiało być podwójnie przykre dla polityka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W takim dniu nie mogło zabraknąć także wizyty na cmentarzu, na grobach członków najbliższej rodziny. Wielka Sobota minęła w atmosferze przygnębienia i smutnych refleksji nad minionymi latami i tym, co obecnie dziej się w jego życiu. Mimo wszystko święta to czas radości, więc wiele osób, życzących dobrze prezesowi PiS ma nadzieję, że pomimo smutku uda mu się spędzić je w radosnym, rodzinnym gronie.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego nikt się nie spodziewał!
  2. Choroba sprawiła, że Marian Opania schudł 13 kg. Jak się dziś czuje?
  3. Kolejny pożar. Znowu w Polsce, dym widać z 30 kilometrów
  4. Duma polskiego aktorstwa dostaje głodową emeryturę. ZUS śmieje mu się w twarz
  5. Agnieszka ma najgorsze możliwe nazwisko. Gdy musi się przedstawić zalewa ją zimny pot

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News