Najnowsze informacje o prezesie PiS. Kaczyńskiego dręczy DUŻO straszniejsza choroba

Najnowsze informacje o prezesie PiS. Kaczyńskiego dręczy DUŻO straszniejsza choroba Źródło: Wikipedia/Adrian Grycuk

Jarosław Kaczyński bardzo długo męczył się z chorobą kolana. Niestety, stan zdrowia prezesa PiS mimo tego, że przeszedł operację, dalej pozostawia wiele do życzenia. Dręczy go kolejna, straszna choroba.

Jarosław Kaczyński wiele się nacierpiał, walcząc z chorobą kolana. Długo czekał w bólu na operację, a cała Polska mniej lub bardziej przeżywała to, co właściwie dzieje się z liderem PiS. Podejrzewano nawet, że może tak naprawdę chorować na raka trzustki. Co prawda te przypuszczenia nie znalazły oficjalnego potwierdzenia, ale polityka faktycznie dręczy jeszcze jedna choroba.

Jarosław Kaczyński umęczony przez drugą chorobę

Nie tylko problemy z poruszaniem się, ale również z oddychaniem dręczą Kaczyńskiego. Życie uprzykrza mu alergia. Chociaż może się wydawać, że nie jest to szczególnie poważna dolegliwość to naprawdę ciężko się z nią żyje komuś w wieku prezesa PiS. Jarosław Kaczyński nigdy nie ukrywał, że ma ona nawet wpływ na jego działalność publiczną i polityczną. W kuluarach politycznych mówi się, że ta przypadłość znacząco utrudnia prezesowi normalne funkcjonowanie, do tego stopnia, że ten często po prostu się dusi. Widoczne jest, że jego aktywność jest w ostatnim czasie znacząco ograniczona. Co prawda, będąc jeszcze w szpitalu, starał się trzymać rękę na politycznym pulsie, ale aktualnie znacząco się wycofał. Stara się głównie skupiać na rehabilitacji kolana i walce z alergią w zaciszu domowy. Kaczyński w poniedziałek obchodził swoje 69. urodziny. Niestety, nie świętował ich szczególnie hucznie. Podobno cały dzień spędził samotnie w swoim domu na Żoliborzu. Nie pojechał, tak jak zawsze w swoje urodziny, na grób brata na Wawelu. Najwyraźniej jest na to za słaby. Wieczorem jedynie odwiedził gabinet alergologa. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Podczas meczu nagle wszyscy spojrzeli na Agatę Dudę. Co ona wyprawiała?!
  2. Piłkarski seks-skandal! Mąż Kaczyńskiej zbałamucił b. żonę gwiazdy polskiej reprezentacji
  3. To NIE ON jest ojcem! Wielka afera wokół córki Kaczyńskiej
  4. Smutny koniec legendy Kornela Morawieckiego. „Stołki od syna za ucieczkę od Kukiza”
  5. Ogromna akcja CBA! Morawiecki jest przerażony
Źródło: natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News