Była przyjaciółka Kaczyńskiego rozjeżdża PiS. Burza po wywiadzie w TVN
Karol Zaborowski - 3 Stycznia 2019

Była przyjaciółka Kaczyńskiego rozjeżdża PiS. Burza po wywiadzie w TVN

Jarosław Kaczyński oraz członkowie jego partii muszą borykać się z bardzo trudnym okresem swojej władzy. Co więcej, przyjaciółka prezesa PiS podczas swojego ostatniego wystąpienia ostro skrytykowała partię rządzącą. Polityk bez wątpienia nie będzie zadowolony.

Jarosław Kaczyński przez wielu Polaków uznawany jest za szarą eminencję obecnej władzy. Według nich w aktualnej sytuacji to tak naprawdę Kaczyński rządzi państwem i wszelkie decyzje podejmowane przez rząd wychodzą bezpośrednio od niego. W takim wypadku prezes PiS stawiany jest jako osoba odpowiedzialna za wszelkie wpadki obecnej władzy. Teraz rządy PiS oceniła wieloletnia przyjaciółka Kaczyńskiego, która nie szczędzi mu mocnej krytyki.

Jarosław Kaczyński zmiażdżony przez swoją przyjaciółkę

Jadwiga Staniszkis poznała się z Jarosławem Kaczyńskim na Uniwersytecie Warszawskim, na którym wykładali. Bardzo szybko udało im się złapać ze sobą kontakt oraz wspólny język. Często wychodzili na kawę, a z biegiem lat Staniszkis stała się ogromną "fanką" Kaczyńskiego. Pani profesor często chwaliła go za jego poglądy polityczne i to, w jaki sposób chce zmieniać nasz kraj. Jednak teraz zmieniło się to o 180 stopni. Ciężko znaleźć drugą równie negatywnie nastawioną osobę do obecnej władzy. Oczywiście mamy opozycję, która cały czas atakuje PiS, ale trzeba pamiętać, że Staniszkis przez wiele lat grała z prezesem PiS do przysłowiowej jednej bramki. Przyjaciółka Kaczyńskiego była ostatnio gościem Moniki Olejnik w programie "Kropka nad i", który jest emitowany na antenie telewizji TVN. Pani profesor jak zwykle nie oszczędzała aktualnego obozu władzy, który według niej jest autorytarny.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Andrzej Duda MEMYAndrzej Duda do dziś nie może się pozbierać! Najlepsze polityczne memy w 2018 rokuCzytaj dalej
- Jesteśmy w kraju autorytarnym, bo widać ten moment strachu, widać co się dzieje z instytucjami, co się dzieje z poszczególnymi publicznymi rolami (...), widać, że ci urzędnicy się boją. Takie manipulowanie państwem jest oznaką autorytaryzmu - mówiła Jadwiga Staniszkis. Pani profesor dodatkowo zaznaczyła, że jest to nieudolny autorytaryzm, a nasze państwo utrzymuje się tylko poprzez naciski ze strony Unii Europejskiej. Nie da się ukryć, że jest to potężny cios wymierzony w stronę prezesa PiS, który teraz o wiele bardziej potrzebuje sprzymierzeńców niż wrogów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ujawniono prawdziwą działalność Agaty Dudy. Kaczyński będzie czerwony ze złości
  2. Znana dziennikarka TVP znaleziona martwa w swoim domu. Służby w akcji
  3. Kariera Beaty Szydło wisi na włosku. Nadszedł czas rozliczeń
  4. Gdzie mieszka Kuba Wojewódzki? Gwiazdor ma piękne apartamenty
  5. Przepowiednie na 2019. Najgorsze dopiero przed nami?
Prezes PiSJarosław Kaczyński doświadczył w życiu wielu tragedii. Te są szczególnie bliskie jego sercuCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News