Jarosław Kaczyński spali się ze wstydu. Co za upokorzenie!

Jarosław Kaczyński spali się ze wstydu. Co za upokorzenie!

Jarosław Kaczyński może mieć powody do wstydu. Konflikt między nim a Lechem Wałęsą eskalował i były prezydent, atakując swojego oponenta, nie przebierał w słowach. Tym razem uderzył w jego czuły punkt.

Konflikt na linii Wałęsa-Kaczyński ciągnie się od wielu lat. Dokładniej - od kiedy panowie zerwali ze sobą współpracę. Choć w dzisiejszych realiach politycznych trudno w to uwierzyć, po 89 roku prezes PiS wraz ze swoim bratem pracował w kancelarii Wałęsy. Dziś panowie serdecznie się nienawidzą i wcale się z tym nie kryją. Były prezydent regularnie atakuje Kaczyńskiego. Dlatego też tak ogromnym szokiem dla opinii publicznej była chwila, w której postanowił wyciągnąć do niego dłoń w geście pojednania. - Jeśli coś uczyniłem przeciw Tobie, proszę o wybaczenie. I ja jestem w stanie Tobie i świętej pamięci Twojemu bratu, Lechowi, wybaczyć wszystko. A nawet największą podłość jaką mi uczyniliście, zlecając wykonanie prowokacji pod nazwą Teczki Kiszczaka - oświadczył w swoim liście Wałęsa. Już niebawem okazało się, że chęć pojednania była zaledwie iluzoryczna a spór rozgorzał na nowo.

Czy Jarosław Kaczyński pogodził się z Lechem Wałęsą? Nic z tych rzeczy!

Sam Kaczyński przemilczał słowa byłego prezydenta ale ewidentnie nie pozostał na nie obojętny. Odpowiedziała na nie bowiem... rzeczniczka jego partii! - Wałęsy już nie można poważnie traktować. Jego wypowiedzi komentować nie będziemy - napisała na Twitterze Beata Mazurek. Na odpowiedź byłego prezydenta nie trzeba było długo czekać. Wałęsa postanowił w charakterystyczny dla siebie sposób odgryźć się Kaczyńskiemu, dowodząc tym samym, że chęć pogodzenia się z prezesem PiS była z jego strony fasadowa. - Co za czasy. Piszesz list do faceta a kobieta odpowiada za niego. Jemu juz mowę odebrało i tez nie moze sam nic napisać Katastrofa - odpowiedział Wałęsa, w domyśle zarzucając Kaczyńskiemu niesamodzielność i chowanie się za plecami kobiety.

PRZECZYTAJ: Beata Szydło na celowniku! Ujawniono ukrywaną informację o niej

PRZECZYTAJ: PiS się zapadło! Alarm na Nowogrodzkiej, bliska upadku sztandarowa ustawa

PRZECZYTAJ: TWOJE ULUBIONE ZWIERZĘTA POWIEDZĄ CI, CO MYŚLĄ O TOBIE TWOI ZNAJOMI. TEST

Prezes PiS na schodach swojego domu. Fot. YouTube/pudelektv Lech Wałęsa Fot. Wikimedia Commons
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News